Початок сезону медозбору

   У Квітні місяці завершився довгий період зимівлі та відновлення бджолиних сімей.
 Настав час, коли Бджоли зможуть віддячити Пасічникам за піклування, збираючи нектар та 
цвітень (пилок) і виробляючи мед та пергу (бджолиний хліб).

   Щоб робота Бджіл була ефективною, наші пасічники будуть мандрувати всією Україною:
 до Канева на акацію, на Верхобуж на липу, на Полтавщину на буркун, на Хмельниччину на гречку, в Карпати на афину, на Одещину на соняшник…

  Просимо благословити божих комах мандрівних пасік на великі медозбори на ланах безкрайніх, пасік стаціонарних на запилення садів, городів та полів, а також тих бджілок, які у спеціальних хатиночках живуть, де люди наші здоров’я відновити можуть!Благословляючи мадрівні пасіки в дорогу,
за давнім звичаєм, освятимо воду для благословення нових пасічиськ, які знаходяться далеко від привичної вже цивілізації, без світла і зв’язку, води і повноцінного харчування, а пасічники залишаються наодинці з деколи хижою природою.
До освяченої води додаємо Стрітенську воду, яка має особливу силу для бджіл, захищаючи божих комах від хвороб, а пасічиська від нечисті.
На новому місці, запаливши Стрітенську Свічку, прочитайте молитву і окропіть цією водою нову пасіку.


МОЛИТВА НА БЛАГОСЛОВЕННЯ
НОВОЇ ПАСІКИ
Боже Предвічний, Всемогутній! Ти є Владикою Неба і Землі, і управителем всякого створіння. Ти обіцяв вибраному народові Землю Обіцяну, де ріками тече мед і молоко, Ти в пустині Івана Хрестителя, Твого Предтечу, харчуватися медом від диких бджіл навчив. Так само і сьогодні, Владико, заопікуйся і нашим харчуванням, поблагослови цю пасіку зі всіма вуликами і бджолиними сім`ями. Зішли Свою Ласку на них, і зроби так, щоб ці вулики завжди були наповнені сотами з медом. Захисти їх від всякого лукавства, зависті, ворожбитства і злих духів. Бо Ти маєш владу милувати і спасати, Христе Боже наш, і Тобі ми славу засилаємо, з Отцем, і Святим Духом, сьогодні, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.


 

Поділитись у соцмережах: