Медова дієта

Скільки разів ви у своему житті пробували схуднути на кілька кілограмів? Найшвидший спосіб — відмовитися від вечері. А як на довго вистарчало вашої мужності? Після кількох днів обмежень, як правило, погіршується сон, з’являється постійна втома, ранкова нудота, а десь після дев’ятої вечора важко втриматися від набігів на холодильник. А все тому, що організм не обдуриш. Виявляеться, на ніч їсти потрібно і необхідно! В усякому разі, саме так вважають американські дієтологи М., С. Макінси — винахідники медової дієти.

Сьогоді ми спробуємо викласти основні пункти цього ефективного засобу. Для чого їсти на н!ч? Щоб забезпечити свою печінку необхідним запасом«пального», яким для нашого організму є МЕД. Виявляеться, збалансованість у нъому фруктози і глюкози - ідеальна. Про це знали ще древні египтяни, а ось ми забули. У медовій діеті столова ложка меду на ніч - обов’язкова. Адже цейчудодійний продукт не лише притамовує почуття голоду, а й змушуе наш організм під час сну спалювати зайві калорії. А ще регулює рівень цукру в крові, гальмує викид гормонів стресу і дає «команду» мозку спалювати жирові клітини. Замініть цукор у ранковому чаї чи каві - медом. А також добавте його до обідніх напоїв. Взагалі, за добу ви маєте випивати до 2-х літрів рідини.Чи не забагато солодкого? Запитаєте ви.

У той час, коли ви читаєте ці рядки, Ваша печінка витрачає по 10 г глюкози на годину. Близько 60% з неї використовує мозок - щоб сприйняти і опрацювати прочитане. Коли б всі інші органи були такими ж «солодкоїжками», Вам знадобилося б з’їдати на день до 14 буханців хліба! Що їсти? Лише натуральні продукти. Відмовтесь від різного роду ковбас і напівфабрикатів. Використовуйте лише м’ясо нежирних сортів, максимум овочів, а ще - «правильні жири». Рафіновані олії, емульговані (майонез, легке масло, маргарин) та смалець виключіть з раціону взагалі.

Хліб краще їсти висівковий, горіхи, фрукти, насіння, каші - обов’язкові. Кілька разів на тиждень можна себе побалувати й відбивною чи шматком торта. Але порції вечері повинні бути не надто великі, а після жирних чи надто «вуглеводних» страв варто кілька годин прогулятися на свіжому повітрі. А як же спорт? М.,С. Макінси стверджують, що комплекс із двох 15-хвилинних вправ на день цілком достатній, щоб скинути вагу ще швидше. Звичайно, ви не отримаєте «прес» чи біцепси, як у Сталоне, але тим, хто бажае позбутися не 2-3, а 5-10 кг - він обов’язковий. Краще - робити це у певний час, за годину після їжі. Це може бути: аеробіка, фітнес, йога чи дві гантелі, вагою не більше 1 кг. А надмірні фізичні навантаження навіть...шкідливі. Тренажери чи виснажливий біг примушують худнути наш організм за рахунок «вмираючих» клітин м’язових волокон, але жирові клітини лишаються недоторканними!

Який же бажаний раціон для «медової дієти»? Оптимальний сніданок 7.30-8.30. Злакові, кисломолочні продукти, сік або фрукти,мед - 2 чайні ложки.10.30 - 11.30 фрукт або пригоршня горіхів.12.30 - 13.30 обід. Те що ви їсте зазвичай.Кінець робочого дня - «година печалі» - вашому мозку необхідна терміновадопомога: бутерброд, горішки, банан...18.30-20.30 вечеря і обов’язкова «ложка меду» за півгодини до сну. Тож худніть собі, на здоров’я

 

Поділитись у соцмережах: