Бджола для Організму Людини 2

СИСТЕМА ТРАВЛЕННЯ
Початок травлення починається в ротовій порожнині. Тверду їжу треба жувати, а рідку - пити.
Коли бджолині продукти розсмоктувати в роті, наші ферменти, як ключики, "відкривають" їх. Бджола стабілізує продукти, , а ми їх повинні розкрити, щоб вони повноцінно працювали.
Проковтнули їжу. У шлунку вона механічно перетирається і просочується шлунковим соком.
Потім потрапляє в дванадцятипалу кишку - це головна біохімічна лабораторія організму людини. Виглядає як маленька підкова, займає всього 12 наших пальців. У неї потрапляє вміст з шлунку, викидається жовч, секрети підшлункової залози, селезінки. Тут і відбувається розщеплення їжі до маленьких фрагментів, які можуть всмоктатися в кров і потрапити в клітину.


Якщо в людини недостатньо ферментів або рідини для того, щоб розчинити їжу, то процес травлення не відбувається. Їжа є, але вона не розщеплюється і залишається. У організму є одна особливість, якщо в кишечнику присутнє те, що треба людині, але всмоктатися не може, організм це ніколи не викине. Навіщо знову поглинати, якщо є? Тоді в кишечнику скупчуються неперетравлені продукти.
Токсини і шлаки з`являються завдяки тому, що частину їжі, що ми з`їли, організм не перетравив, не засвоїв і не викинув. Природа не терпить порожнечі. Якщо в організмі з`являється те, що ми не можемо переварити, то завжди з`явиться той, хто буде цим харчуватися.

 

ЇЖА, ЯКУ ОРГАНІЗМ не перетравить, з`їдає ТОГО, ХТО її з`їв.
Найперший паразит, який живе завжди в організмі людини - це лямблії. Проти лямблій у нас немає імунітету. Якщо б ми могли повністю позбутися від них, то ми б дуже швидко загинули, тому що вони підтримують чистоту кишечника. Коли їх стає багато, вони отруюють організм продуктами своєї життєдіяльності.
Чистота дванадцятипалої кишки - це дуже важливо. Довжина кишечника - це 2,5 людського зросту. Помножте своє зростання на 2,5 і отримаєте довжину свого кишечника. Дванадцятипала кишка займає мізерну частину від кишечника, зате в ній перебуває більше клітин, які пов`язані безпосередньо з головним мозком, ніж у всьому решта кишечнику. Яка це важлива зона!
Фермент - це білок, який активізується мікроелементами. До певного виду білка приєднується мікроелемент, і ми отримуємо фермент, який готовий розщепити складні молекули до маленьких і перенести. Є ферменти розщеплюючі, є транспортні. Завжди активатором білка є мікроелемент.
Будь-яке хронічне захворювання - це дефіцит мікроелементів. В організмі є білки, але активуватися вони не можуть, їх нічим активувати. А в головний мозок йде команда, що є такий фермент, але реально він не працює. Ми отримуємо дивовижну картину. Харчові молекули, які ми з`їдаємо, розщеплюються не до малих складових, а до великих. Великі молекули потрапляють в кров і циркулюють у ній, але в клітину вони не потраплять. Це токсини. Якщо їх дуже багато, говоримо, інтоксикація, тобто самоотруєння. Великі фрагменти не перевареної їжі забивають нашу печінку, вона не виконує свою функцію, не очищає організм.
Коли в крові присутньо дуже багато не переварених білків, то в першу чергу страждає нервова система. Це токсини для наших нервових клітин, вони руйнують оболонку нерва, яка проводить імпульс.

ЗНАЧЕННЯ ВОДИ ДЛЯ ОРГАНІЗМУ
Як відомо, кровоносна система не замкнута, вона переходить в лімфатичну систему. Лімфа - це рідина, яка оточує кожну клітину. Клітини в нас оточені з усіх боків рідиною. Кожна клітина будь-якої тканини, навіть кісткової, знаходиться як острівець в океані. Завдяки цій позаклітинної рідини (лімфі) відбуваються обмінні процеси.
Попадання будь-якого живильного речовини всередину клітини відбувається тільки в розчиненому у воді вигляді.
Це головна умова будь-якого біохімічного процесу. Вивід шлаків теж відбувається у розчиненому у воді вигляді.

ЗВІДКИ БЕРЕТЬСЯ АЛЕРГІЯ?
Якщо харчова молекула не до кінця розщепилася, то це або токсини в крові, або шлаки в лімфі. І тоді це називається алергією. Шлаки не можуть покинути організм природним шляхом через товстий кишечник, і знаходять вихід через інші системи. Алергічні прояви - викид шлаків у лімфу через шкіру.
Організму немає діла до нашої зовнішності.
Його цікавить один момент, коли шлаки занадто заважають йому працювати, він їх викидає будь-яким способом.
Іноді відбувається виведення шлаків з лімфи через легені. Якщо проблеми в кишечнику, то з`являться проблеми і в легенях. Буває така ситуація; дитина приходить в дитячий сад, його починають годувати, коли він не в змозі це переварити (стрес - спазм). Частина молекул потрапляє в лімфу. "Треба ж до 3-х років нічим не хворів, а тут з`явився нежить". Підвищеної температури немає, самопочуття не порушується, а з носа відокремлюється слиз у великій кількості. Це та їжа, яку дитина з`їла, але не засвоїла. Якщо не засвоїла, то з`являються токсини.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНА ЖОВЧ?
Діагноз дискінезія жовчовивідних шляхів - порушення викиду жовчі з жовчного міхура - 15 років тому ставили, коли діти переходили з 4 класу в 5-й (10-11 років). Сьогодні цей діагноз ми ставимо в 3 роки, коли дитина пішла в дитячий сад. Діагноз означає: коли треба - жовч не викидається. Стрес - це спазм, і жовчний проток не може викинути жовч.
Яскравий приклад: ви миєте жирну посуд без миючого засобу. Що буде? Руки в жирі, сковорода в жирі, раковина в жирі. Уявіть, ви з`їли їжу (будь-яка їжа містить жир), а жовч не викинулася, - вся стінка кишки покриється жирною плівкою.
Жирна плівка на стінках дванадцятипалої кишки - улюблене блюдо лямблій.
Якщо травні органи в області дванадцятипалої кишки працюють правильно, немає необхідності боротися з лямбліями, їх просто не буде.
Паразити в нас з`являються тільки тоді, коли їм є, чим харчуватися. Чим більше залишків не перевареної їжі, чим грубіше завали, тим більший за розмірами паразит з`являється. Всі бджолопродукти володіють жовчогінним ефектом. А значить, стінки дванадцятипалої кишки завжди будуть чистими.

МЕД
ЕФЕКТИ, якими володіє мед:
• прибирає спазми з протоків жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки, і сам кишечник розслабляється,
• структурує воду, а така вода активізує роботу ферментів,
• містить набір мікроелементів з урахуванням усіх наших проблем.
Мед заповнює будь-який пробіл у щоденному харчуванні:
• має виражений жовчогінний ефект,
• має гігроскопічність. Збирає вологу на себе.
Якщо залишимо мед на столі у відкритому вигляді, то через деякий час побачимо, що стінки вазочки стали липкими. Мед натягнув на себе воду і "поповз", кажуть "мед росте". В організмі відбувається те ж саме,
• має тропність - прагненням потрапити в протоки залоз.
За собою тягне воду і розріджує згущені на тлі стресу виділення підшлункової залози або інших органів,
• руйнує камені дивним способом. Він їх не дробить, а розріджує.
Камінь в організмі людини - це згущуються секрети. Якщо грудку глини опустити у воду, вона стане розбухати. Те ж саме робить мед з будь-яким каменем, будь то в жовчному міхурі, селезінці, підшлунковій залозі, кишечнику. Скрізь мед працює одним способом.
Мед багатий енергією продукт
Якщо ви втомилися, візьміть мед під язик, посидьте спокійно, і через 15 хвилин, якщо поглянете на брудне вікно, то почнете його мити. У вас з`явилися сили, це і є енергія.
Головний мозок керує нашими процесами на рівні автоматизму, і харчується він виключно глюкозою, інший цукор в клітини головного мозку не потрапляє.
У добу дорослій людині, не зайнятого розумовою працею, потрібно 180 г глюкози. Якщо перерахуємо на кристалічний цукор, виходить понад 400 г цукру. Ніхто не з`їдає стільки цукру на добу. Всі знають, що це шкідливо - йде навантаження на інсуліновий апарат.
Значить, кожен день клітини головного мозку відчувають енергетичне голодування.
У меді знаходиться близько 80% глюкози. З усіх вуглеводів тільки вона прямо і вся потрапляє в головний мозок. А значить, у мозку є енергія, щоб дати команду, а в організму енергія, щоб команду виконати. Так відбувається, якщо мед розсмоктувати під язиком.
Через слинні залози протягом 10-17 хвилин проходить кров всього організму. Якщо мед розсмоктати під язиком, його живильні речовини рознесуться по всіх органах. Якщо з`їдаємо мед, то тоді він працює в системі травлення, шлунково-кишкового тракту.
Якщо треба відновити енергетичний ресурс, функції серця, печінки, селезінки, підшлункової залози, - розсмоктувати в роті.
Якщо хочемо поліпшити роботу кишечника, шлунка, - випиваємо залпом 30%-й розчин меду (1 ч.л. на 1 ст. води).
Як тільки в шлунок одномоментно потрапляє 200 мл рідини, сфінктер шлунку відразу відкривається, і рідина йде у дванадцятипалу кишку. Сфінктер-це круговий м`яз, що замикає при скороченні перехідний отвір.

Медова вода
Вона зазвичай п`ється вранці натщесерце, як тільки ви прокинулися і ввечері перед сном. Вода повинна бути комфортної температури, яку вам приємно випити залпом.
Не бійтеся пити медову воду перед сном, вона попереджає поява набряків, тому що розвантажує нирки.
Ефекти медової води, випитої залпом:
1. Нормалізує процеси травлення, ліквідує стрес, реакція на стрес буде іншою.
2. Відновлює енергетичне поле людини.
Корінь нашого енергетичного поля кріпиться в області 12-палої кишки. Енергетичне поле по-іншому називають зоною комфорту. Припустимо, якщо хтось нечутно підійде до вас ззаду, ви відчуєте, тому що вторглися у вашу зону комфорту. Зона комфорту залежить від стану 12-палої кишки. Ступінь енергетичного поля тим вище, чим вище імунітет. Від чистоти 12-палої кишки залежить наша імунна система.
3. Будь-які паразити, що живуть усередині ШКТ (глисти, лямблії, найпростіші і т.д.), бояться жовтого кольору.
Якщо їх опромінювати променями жовтого кольору, вони перестають розмножуватися
4. Антибактеріальний ефект, противірусний, протигрибковий, протиглистовий і т.д.
Будь-яка патогенна мікрофлора не любить мед, але любить цукор. Паразити харчуються складними цукрами (сахарозою). Якщо будь-якого паразита занурити в 30%-й розчин меду, він перестане існувати.
5. Перетравлюються завали в кишечнику, розчиняються калові камені.
6. Нормалізує роботу товстої кишки.
Дисбактеріоз - порушення мікрофлори в товстому кишечнику.
У товстому кишечнику мешкає більше 200 мікроорганізмів, які нам потрібні. Вони допомагають нам виробляти те, що ми самі не можемо виробляти, допомагають нам перетравлювати їжу до рівня ферментів.
У нормі на кожному "поверсі" живе свій мікроорганізм, це називається біоценоз. Як тільки один мікроорганізм заміщається іншим, вся формула змішується, на спорожніле місце селиться інший. Природа не терпить порожнечі. Якщо щось іде з організму, наприклад, лактобактерії, на їх місце оселитися той, для кого умови в кишечнику відповідають його життєдіяльності.
Якщо недостатньо ферментів, в кишечнику залишаються не переварені залишки їжі, а в лімфі циркулює багато шлаків і токсинів, які нас отруюють. Вода з медом сприяє очищенню організму і нормалізації ваги.
7. Проходять дитячі енурез.
Мед гігроскопічний, любить "натягувати" на себе воду, природно розвантажуються нирки, і сечовий міхур вночі відпочиває. Канал сечового міхура - найдовший у тілі людини. Він починається в епіфізі і замикається на сечовому міхурі. Епіфіз - наші внутрішні біологічні годинники, за ним ми визначаємо свій біологічний вік, який іноді не збігається з віком у паспорті. Сечовий міхур - це резервуар. Кожна клітина оточена водою, при цьому вона скорочується, рухається, посилає імпульс у навколишню рідину. Міжклітинна рідина збирається в лімфу, в кров, через нирки фільтрується і збирається в сечовому міхурі. Саме в сечовому міхурі збирається інформація від кожної клітини тіла.
Енурез - це дефіцит інформації в головному мозку про стан кожної клітини організму. У нормі випорожнення сечового міхура для дорослої людини (починаючи з 12 років) 3-4 рази на добу з перервою з 7 години вечора до 5 години ранку. У цей час в нормі не повинно бути сечовипускання. Коли вночі в нас збирається сеча (фільтрована кров), то інформація йде прямо в епіфіз, це головна залоза в організмі. Епіфіз дає команди всім іншим структурам, що робити, щоб відновити здоров`я. Стінки сечового міхура і запускають самогенез.
8. Проходять хронічні нежиті і бронхіти.
Разом з медовою водою з організму виводяться шлаки з усіх органів.

Створюємо медову воду
Коли гепатит, цироз печінки, будь-які зміни в печінці, то додаємо у воду медову маточне молочко. Якщо маточне молочко потрапляє в ШКТ, то 90% його спрямовується до печінки, відновлює клітини печінки з рекордною швидкістю.
На сьогодні немає іншого такого гепатопротектора, який би працював так само ефективно.

Бджолина обніжка
Це збалансований природою вітамінно-мінеральний енергетичний комплекс. У ньому є абсолютно все, що треба людині. 30 г бджолиного обніжжя в добу покриває потребу організму в білках, незамінних амінокислотах, вітамінах і мікроелементах. Вона містить у 7 разів більше незамінних амінокислот, ніж м`ясо, молоко, сир, яйця і т.д.
Будова пилку
Пилкове зерно дуже маленького розміру. У одній квітці зазвичай перебуває до 50 міліграм пилкових зерен, їх можна побачити тільки під мікроскопом. На сьогоднішній день не існує такого млина, який би розтрощив шкаралупу пилкового зерна. За виглядом воно нагадує горіх з маленькими дірочками. Усередині цієї шкарлупки укладені поживні речовини, тому що це майбутня рослина. Із зерна виросте дуб чи сосна, або квітка. У ньому є абсолютно всі поживні речовини, які потрібні новому організму.
Бджоли обробляють пилок секретами своїх залоз і стабілізують його - пилок не зростає, зберігає свої властивості. Ще пилок втрачає алергенні властивості-У людей, які мають захворювання поліноз - алергія на пилок рослин, - на бджолине обніжжя подібної реакції не настає.
Коли бджоли стабілізували пилок і скачали в кульку, вони склали її в стільники. Якщо її там залишити, залити медом і додати секрети залоз, то вийде перга
Пилкове зерно дуже маленьке, і воно без проблем потрапляє всередину клітини. Якщо клітина створила продукти, але чогось не вистачає, щоб їх добудувати, то вони не виводяться з клітини - це шлаки. Клітка побудувала білковий ланцюжок, але немає мікроелемента, щоб його закінчити - такий ланцюжок так і буде лежати. Це нормальний продукт, але він не активний, клітини його не випустять. Наприклад, зробили ліжка без ніжок. Вони на складі так і будуть стояти, такі нікому не потрібні.
Пилкове зерно надійшло всередину клітини, далі вступають в силу звичайні закони біохімії. Завдяки різниці потенціалів всередині клітини і зовні, як магніт і залізні ошурки, поживні речовини із зерна всмоктуються в протоплазму, а, так як святе місце порожнім не буває, на їх місце всмоктуються шлаки, які не потрібні клітині.
Пилкове зерно, як внутрішньоклітинний пилосос, просто затягує шлаки, при цьому віддає поживні речовини, що в ньому є.
Пилок багатий за біологічним складом продукт. У ньому знаходиться більше 350 сполук, коли наші ферменти їх розщеплюють, виходить більше 600. Це все, що потрібно будь-якій клітині. Клітина повністю наповнюється, ті ферменти, що клітина не добудувала, добудовуються і виводяться. Ми оживляємо клітину, відновлюємо її працездатність.
Пилок володіє унікальним механізмом дії. Він завжди всередині нас оточений водою, завжди потрапляє туди, куди потрібно. Наприклад, бджолине обніжжя потрапило в протоки підшлункової залози або селезінки. Воно оточена водою, тому розріджується секрет. Спазм - відсутність води, тоді речовина стане густою, в`язкою, Якщо така ситуація триватиме довго, то почнуть утворюватися камені. Хоч у нирках, хоч у сечовому міхурі. Там, де дефіцит води, завжди формуються камені. Пилок дивовижним чином приводить з собою воду.
Вода усередині клітини
Вода усередині клітини не така, яку ми звикли бачити. Вона желеподібна, і скрізь поживні речовини, які не змішуються між собою, кожне знаходиться на своєму місці. Це желе, що рухається, це і є протоплазма клітини.
Всередині нас знаходиться вода у структурованому вигляді. Тільки в такій воді відбуваються біохімічні процеси. Вода стає структурованою, коли молекули води з`єднуються у величезні комплекси.
Коли від комплексу відщеплюється молекула води, виділяється енергія, яка активізує фермент.
До білку мікроелемент приєднується не просто так, для цього потрібна енергія. Будь-якому процесу всередині нас потрібна енергія, а енергія виділяється з води, коли вона розщеплюється.
Тому кажуть, всі обмінні процеси відбуваються в розчиненому у воді вигляді. Іншими словами, білкову молекулу обліплюють крапельки води, і вона транспортується. Цей процес супроводжується виділенням енергії.

Ще одна властивість бджолопродуктів.
Всі бджолопродукти - це дієтичні продукти харчування, тому вони перетравлюються без зусиль організму людини або бджоли.
Бджолопродукти оброблені секретами мандибулярних залоз бджіл, містять величезну кількість ферментів, тому допомагають розщеплювати недоперетравлені їжу, тим самим, звільняючи наш кишечник.
Бджолине обніжжя - це коректор з харчування, який і відновлює нашу формулу поживних речовин, і розгрібає завали всередині організму.
Якщо шлунок нормально подрібнює їжу, якщо в організмі присутній структурована вода, необхідна для перетравлення, якщо виробляються в достатній кількості ферменти, що розщеплюють їжу, то в нас не утворюються шлаки і токсини.
У хронічно хворої людини (орган страждає протягом 5 років) 70% енергії витрачається на нейтралізацію токсинів, які утворюються внаслідок хронічної хвороби.
Ми оздоровлюємо групу органів, у нас вивільняється 70% енергії. Енергія - це коли хочеться щось робити, хочеться жити. І це зробив маленький мікроскопічний пилок. Це зробила бджолина отрута, якої ми боїмося, це зробила медова вода.

Що таке целюліт?
У природі людини закладений механізм, що восени ми збільшуємо масу тіла, а до весни худнемо. У тварин такого механізму немає. У людини можуть з`явитися додаткові жирові клітини, ми їх називаємо целлюлітнимі.
Це відбувається, якщо у людини порушено жовчовиділення, і в її крові та лімфі присутньо багато жиророзчинних токсинів. Жовчі не було, жир не розчинився, і жирові бляшки циркулюють по крові. Організм, щоб не викликати у себе самоотруєння, збирає їх в купку і обволікає мембраною.
Целюлітні клітини - це запечатані в мембрану жиророзчинні шлаки.
У світовій практиці жирові клітини прибирають за допомогою вакуумного шприца - ліпосакція. За 14 років існування ліпосакції в Росії померло близько 1,5 тис. осіб. Це далеко не безболісна процедура для організму. Жирові шлаки і токсини є одним з найстрашніших отрут для нервової системи.
Нормальний здоровий метикуватих організм ніколи не дозволить зруйнувати мембрану. Ми руйнуємо, він створює її заново, тому з целлюлітнимі клітинами боротися складно. Але можливо!
Необхідно прибрати причину їх виникнення - дефіцит жовчеутворення, дефіцит жовчі.
У момент посту навесні, коли печінка готова працювати, легше всього схуднути, розсмоктати жирові клітини. Влітку простіше скинути надлишкову м`язову масу, восени-застійну лімфу. Чітко по сезонах працюємо з продуктом.
Будь-якому живому організму властиво користуватися тим, що краще, це закладено природою. Яке яблуко ви візьмете? Найкраще, найкрасивіше. Клітині теж властиво брати найкраще. Наприклад, клітина оточена трьома молекулами. Одна підходить, але погано. Друга - мертва, не має енергетичної оболонки. Третя має таку оболонку. Відкривається мембрана клітини, і клітина візьме найкращу, з сильною енергетичної оболонкою.
Є ще один механізм. Якщо в клітині вже є погано відповідний їй кальцій, то клітина поміняє його на хороший, з могутньою енергетичної оболонкою, який є зовні. Це точно також як поміняти чоботи зі зламаним замком на нові. Всередині людини відбувається те ж саме, що робить людина.
Коли ми починаємо користуватися Якісними продуктами, всередині нас відбувається заміщення дефектних мікроелементів на нормальні. Обмін атомами відбувається кожну секунду. Наприклад, між мною і столом. Стіл, як більш мертвий предмет по відношенню до мене, старіє, тому що я весь час забираю з нього нормальні атоми, а туди віддаю ті, що гірше.
Є категорія людей, які швидко зношують речі. Взуття, одяг забирають на себе негативну енергію людини, а йому віддають хорошу.

Віск - це понад 300 сполук, у ньому в 400 разів більше вітаміну А, ніж у моркві. Віск відновлює зір, потужний антиоксидант, протіворахітний фактор, нормалізація жовчовиділення. Діти інтуїтивно люблять жувати воскові свічки. Це набагато корисніше, ніж жувальна гумка.
Якщо воскову свічку розгорнути, отримаємо воскову пластину. Вона допомагає працювати з хворими, у яких нервово-психічні розлади, коли погане самопочуття, поганий настрій, при головних болях, високому тиску. Вощина відновлює кровообіг, буде більше кисню надходити в головний мозок.
Підняти воскову пластину над головою на відстані 15-20 см і потримати. Дітям і лежачим хворим тримати в головах на такій же відстані. Як лише самопочуття змінюється, прибрати пластину. Якщо робите кому-то, дивіться за зміною його очей, як тільки почне бігати райдужка ока - одразу прибирати.
Після використання вощину промити струменем теплої води, висушити, можна повторно використовувати. У місці, де проблема, застійний осередок, на проекції вощини будуть з`являтися тріщини. Коли вощина почне сильно кришитися, її необхідно викинути, не можна використовувати, вона вже всі поживні речовини віддала. Не можна використовувати, якщо поміняла колір або стала крихкою. Чим більше проблем, тим швидше вона псується.
Маточне молочко містить великий відсоток речовин, які захищають наші клітини від вільних радикалів. Вільні радикали - це наше старіння. Маточне молочко захищає мембрани клітин від передчасного старіння, зберігає спіраль ДНК від передчасного зневоднення.
Якщо використовуємо маточне молочко в дитинстві до статевого дозрівання, воно гармонізує статеве дозрівання. Після статевого дозрівання - дітородний період протікає без проблем. В середньому віці - продовжує молодість. У віці, ближче до літнього, продовжує активну старість. Людина не помолодшає, просто продовжить активне життя в будь-якому віці. Також і трутневе(личинкове) молочко. Обидва продукти є попередниками гормонів. І чоловічі, і жіночі гормони побудовані з одних і тих же структурних елементів. Наприклад, беремо однакові деталі, але будуємо різні палаци, то ж і тут. Обидва продукти можна і потрібно приймати і чоловікам, і жінкам.
Відносяться до групи біогенних стимуляторів. Звикання до них не буває, на відміну від біогенних стимуляторів рослинного походження, які необхідно приймати суворо за курсом.
Женьшень, елеутерокок, радіола рожева та ін стимулюють вироблення гормонів надниркових залоз за рахунок самих надниркових залоз, змушують їх працювати.
У маточне молочко і трутневому знаходяться попередники всіх гормонів, які виробляються в тілі людини, це складові частини, з яких будуються всі гормони. Наднирники в даній ситуації виконують роль будівельника. Депо надниркових залоз не виснажується, тому продукти можна використовувати довго.
Є одне обмеження: Дотримуватися дозування. Ознака передозування виразиться в тому, що людина свій біологічний ритм налаштує на прискорений варіант, буде підвищена активність. Що буде, якщо випити за раз відро молока чи з`їсти кілограм м`яса? Буде погано. Завжди має бути почуття міри.
.
ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ХВОРОБ
На сьогодні існує понад 20 тисяч хвороб. Якщо ми їх всі розглянемо з позиції порушення в організмі людини, то виявимо всього 3 причини, з яких відбувається це величезна кількість хвороб:
1. забруднення внутрішнього середовища організму,
2. порушення проходження нервового імпульсу,
3. порушення формули мікроелементів.
Будь-яке хронічне захворювання супроводжується дефіцитом мікроелементів. Кров циркулює по великих судинах, потім збирається в капіляри, потім переходить у лімфу. Усередині тіла людини кров і лімфа знаходяться у вільному стані, немає резервуару, в який би вони були укладені. В організмі є магістральні судини, які розщеплюються на дрібніші, в кінці зливаються в одне єдине озеро (міжклітинну рідину), в якому плавають клітини.
Якщо стоїмо вертикально цілий день, кров циркулює скрізь. Чому кров не стікає в ноги? За законами гравітації це повинно було статися. Одне серце, як насос, не впорається з таким навантаженням. З нижньої частини тулуба кров допомагає піднімати печінка, яка працює як губка: збирає в себе кров і вихлюпує, потім знову збирає. Ще в нас існують електромагнітні імпульси, які допомагають рухати рідину.
Електричний струм, який виробляється всередині нас, проходить через кровоносні або лімфатичні судини, завдяки цьому кров переміщується. В ногах у вен і судин немає м`язів, які б скорочувалися, це просто еластичні трубки. Коли йдемо, загальні м`язи скорочуються, і кров переміщується.
Коли довго стоїмо, ноги не набрякають, завдяки електромагнітному імпульсу. Згадуємо шкільну програму: "Електричний струм проводиться тільки в електролітному розчині". Дистильована вода електричний струм не проводить.
Кожна тканина (серцева, ниркова, печінкова і т.д.) містить свій набір мікроелементів, певної послідовності, як в ДНК певні амінокислоти з`єднуються в ланцюжок. Якщо в ланцюжку будь-якого мікроелемента немає, на його місце постає подібний до нього і ефективність різко знижується. Виникає ситуація: з нирками, серцем і іншими органами все добре, а ноги набрякають. На сьогодні існує така градація: якщо набряк нижче пояса - це проблеми з нирками, якщо вище пояса-з підшлунковою залозою і селезінкою (за винятком набряку око). Якщо пальці на руках набрякають - порушення травлення.
Бджолопродукти заповнюють формулу мікроелементів, нормалізують проведення електричного імпульсу по рідинним середах організму.
70% нашого ваги це рідина. Електроліти з нас весь час вимиваються: з потом, сечею, виділення з легенів і т.д. Мікроелементи беруть участь в емоціях. Кальцій - перший мікроелемент, який потрібний при стресах. Якщо людина перебуває в стані хронічного стресу, то витрата кальцію буде особливо високою. Як наслідок спостерігаємо: кришиться емаль зубів, остеопороз. Це вже глибокі наслідки. Кальцій допомагає передавати імпульс з клітини на клітину. Якщо кальцію норма в крові, імпульс передається швидко, ми швидко реагуємо на ситуацію, стрес не виникає.
Бджолопродукти підсилюють дію один одного, не ”лікуючи” людину, а відновлюючи функціонування органів.
Поясніть, що бджолине обніжжя, наприклад, відновлює тонус судин, розріджує до норми кров, відновлює периферичний кровообіг.
Якщо у людини підвищений тиск, він нормалізується, якщо знижений - теж нормалізується, але нижче не знизитися. Це принципова відмінність бджолопродуктів від фармпрепаратів.
Медики дуже насторожено ставляться до бджолопродуктів, тому що подібної дії з відомих їм медичних препаратів немає. Там вузько спрямована дія: знизити тиск або підвищити, а нормалізувати - просто нічим

Поділитись у соцмережах: