5 чудодійних властивостей імбиру та меду з імбиром

 

Новинка! Мед із соком імбиру (3-5%)

 

Протизапальний ефект

Імбир сповнений активованої протеази. Це той тип ферменту, який допомагає переробляти певні білки на амінокислоти. Його в имбире стільки, що це робить його кращим засобом для лікування запалень і зняття больових відчуттів. Імбир застосовують при розтягуванні м`язів, мігрені, спазмах. Він також здатний знімати хронічні болі при захворюваннях суглобів.


Протигрибковий ефект

Антимікробні властивості імбиру вже не викликають сумнівів у фахівців. У цьому продукті виявлені такі сполуки, як gingerdiol і galanolactone. Саме вони знищують різного роду патогени. За рахунок цих речовин імбир в усі часи широко застосовувався для боротьби з бактеріями, вірусами і грибком.


Регулятор цукру в крові

Гіперглікемія, або надлишок цукру в крові добре піддається лікуванню за допомогою імбиру. Це відбувається за допомогою інгібування ферментів, які використовуються для розщеплення вуглеводів, регулювання чутливості і виділення інсуліну. Не лише лікування, а й профілактика надлишку цукру дієва за допомогою імбиру. Це властивість продукту дозволяє також проводити профілактику хвороб печінки, нирок, очей і нервової системи, які часто зустрічаються при цукровому діабеті.


Потужний антиоксидант

Імбир містить кілька потужних з`єднань, включаючи гингерол, шогаол і зінгерон, які допомагають зменшити шкідливий вплив вільних радикалів і окисного стресу. Саме тому імбир відмінно здатний захистити організм від впливу токсинів і ефектів стресу. Він також корисний при реабілітації після серйозних захворювань.


Здоров`я шлунково-кишкового тракту

Найбільш широко відомий імбир саме як засіб для нормалізації травлення. Природні хімічні речовини, що містяться в імбирі, допомагають очищати кишечник. Імбир при цьому діє не тільки на сам ШКТ, а й супутні функції нервової системи, які можуть викликати нудоту, запаморочення і холодний піт при розладах травлення.

 

Корінь цієї рослини допомагає при багатьох захворюваннях.Утворилося ціле довідково-енциклопедичне течія, яка розвиває знання про терапевтичні властивості імбиру і пропонує варіанти лікування різних недуг, повідомляє Хроніка.інфо з посиланням на HealthyStyle.
 

Поділитись у соцмережах: