Мазь проста

Мазь проста, але цілюща, небаченої сили ...

Отже, робимо самі дуже простеньку мазь, яка врятувала уже не одну сотню людей. У емальовану мисочку наливаємо один стакан олії, кидаємо туди віск, розміром з сірникову коробочку і ставимо на невеликий вогонь, щоб віск розтанув. З попередньо звареного на круто яйця виймаємо жовток, беремо від нього половинку, розчавлюємо виделкою на блюдечку і пальцями поступово кидаємо в мисочку з гарячим розтопленим киплячим воском. (В мисочці на вогні олія буде кипіти, і ви будете чути постріли. Ось у цей момент і кидайте! Але не все відразу, а поступово). З першими крихтами яйця вміст почне пінитися. Тримайте на підхваті в руках ганчірку. Якщо віск жовтого кольору, (а це означає найкращий для мазі), весь вміст миски може в одну секунду опинитися “за бортом”. Підхоплюйте мисочку ганчіркою, заберіть з вогню на якийсь час, нехай перебушує осторонь і все це продовжуйте помішувати. І так разів зо три. Все - мазь готова! Залишається лише процідити її. Я це роблю через капронову тюль, складену удвічі. Віск примхливий і марля тут не допомагає. А тюль навіть при багаторазовому застосуванні залишається як нова. Все. У скляній тарі така мазь зберігається в холодильнику до десяти місяців.

Місячний гайморит перед цим засобом навряд чи встоїть! Розтопленою в столовій ложці, і тут же набраної в піпетку маззю закапую ніс при найстрашніших гайморитах. Не бійтеся, поки ви добіжить до ліжка, щоб лягти і закапати, мазь вже охолоне і зовсім не буде гарячою. Навпаки, вона може відразу ж і застигнути, поки ви будете вибирати зручну позу. У такому випадку починайте перебіжку заново. Місячний гайморит досить закапати два рази підряд з інтервалом в одну годину. Пробиває, вилітає все відразу! Незабувайте, що мазь тягне на себе гній з величезною силою. Гнійні отити також ... На скручену жгутиком ватку набрати мазі і вставити у вухо. Змінювати у міру потреби, одночасно змащувати маззю за вухом. Були випадки, коли таким чином з вуха благополучно випливало до склянки гною. Запалення вщухає і ви залишаєте лікарів без роботи. Але намагайтеся більше не застужуватися! Нарив в горлі Можете брати мазь прямо пальцем і змащувати собі горлянку. Якщо почати це робити з вечора, і хоча б через годину повторювати цю процедуру, то до ранку нарив прорве. Сплюнте, прополощіть рот і до обіду забудете, що у вас щось там було. Привіт лікарям!

   А до цього параграфу віднесемо все, що знаходиться у нас всередині Бронхи, біль у шлунку, кишечнику, гній в нирках, в сечовому міхурі, всі нариви і чиряки на тілі, навіть ячмені на очах - будемо чистити насамперед кров і свою середину.віднесем сюди і виразку шлунка. Мазь виразку не вигоїть, але біль зніме протягом п’яти хвилин. 

Отже: три рази на день до їжі, приймаємо по 1 / 3 ч. л. мазі. Зловживати не потрібно, інакше не будете злазити з унітазу. Пронесе! Беріть на озброєння ті, хто запорами страждає. Від вашої хвороби, жіночки тільки спогади і залишаться ... Жіночі захворювання: фіброма (до десяти тижнів), кіста яєчника, запалення, мастопатія, мастит - груди змащувати через кожні дві години. Ніякі масажі не потрібні. Просто одягайте щось стареньке, щоб не вимазати більш нове і єдине. У піхві (прямо на палець намотали чисту, білу - щоб не линяла) серветочку - тампончик, занурили в баночку з маззю і вперед! А що б не мало! Зате не пройде і тижня, як від вашої кісти тільки спогади залишаться. А з фіброма повозитися довше доведеться, фіброма все-таки! Трофічні виразки З цими солідними “родичами” попрацювати потрібно витративши солідно часу. Подивіться на свою ногу. Синьо-бордово-фіолетове ... Тепер проведіть по цій “веселці” нігтем. Побачили жовтий слід? Це означає, що там, в середині, знаходиться, стільки гною, скільки ви собі не уявляєте! А значить, подумайте, скільки років ви давали виразці процвітати на вашій нозі? Ось стільки потрібно дати часу мазі впоратися з вашої «родичкою». В якійсь мірі це перебільшення, але часу піде чимало! Поки ваша ніжка повільно - сантиметр за сантиметром - не почне очищатися. На чисту сафетку намажте трохи мазі. У цьому випадку не беріть багато - мазь ефективна, тому шматками її накладувати немає необхідності. Доклали, примотати. І як можна більше ходимо клітинка на вашій ніжці і ходимо, перемагаючи біль, цим самим масажуючи ногу, даючи чудовий відтік гною. Запам’ятайте, буде очищатися кожна “брудна” клітинка на вашій ніжці. З ран йтимуть стрічки гною, і ви переконаєтеся на власні очі, як ніжка, завдяки вашим старанням, без лишніх витрат на всякого роду недіючі препарати, почне біліти. А ще, ніжка ваша почне набувати таку саму форму, якою вона була в сімнадцять років. У кожної людини на цю очищення йде свій, індивідуальний час.

   Був випадок, коли мене запросили до старого, у якого литок вже практично не було. Сорокарічні виразки на двох ногах “з’їли” діда нанівець.Постійно підвищена до 38 градусів температура, стаї мух, що кружляють вокрух ран немов хижаки, власна вага діда до 100 кг. І роки хворого. Загалом, у мене волосся дибки встало! Але ... Рівно через рік до мене прийшла родичка діда і повідомила, що у старенького все загоїлось і заросло по-новому. Дід у сто років бігає, немов молодий і від нього і його старої мені привелика подяка! Я була в шоці повторно! Все це я написала для того, щоб ви не вішали носа. Місяць вашого наполегливої праці, і_ви самі побачите з якою швидкістю просувається ваша рятівне лікування. По можливості змінювати мазь через 2 години. Ще одна неприємна болячка - гангрена Робити те саме, що і при трофічних виразках. Намагатися якомога більше рухати пошкодженим органом, даючи тим самим кращий відтік гною. І болячки почнуть відступати від вас. Зовнішні “радості” - опіки, чиряки, рани, набряклі запалення на шкірі, “улюблена” зубний біль, біль у колінах ... Все це змащуйте на ніч, укутують, замотують, чистим пальцем запихати в зуб і на ясна, і ви побачите, як болячки почнуть відступати від вас. Тільки дайте час на одужання! Адже більше ж терпіли! І все це завдяки самій простенькій і легкій в приготуванні чарівниці - мазі.

Газета “Бабушка" Мазь проста, але цілюща, небаченої сили ...

Поділитись у соцмережах: