Померлі лікарі не брешуть

Доктор Уоллок такий популярний в Америці, що в 1991 році був висунутий колегами та однодумцями зі всього світу на здобуття Нобелівської премії. Те, що ви прочитаєте в цій брошурі може повністю перевернути ваше уявлення про здоров`я і про сучасну медицину і таким чином радикально змінити вашу долю і долю ваших близьких.

«Померлі лікарі не брешуть»
(Переклад з російської, на російську мову перекладено з фонограми і видано зі збереженням авторської лексики і синтаксису)

Я виріс на фермі на заході графства Сент-Луїс. Моя сім`я розводила м`ясні породи корів. Якщо ви знайомі з розведенням домашньої худоби, ви, напевно, знаєте, що єдиний шлях заробити гроші в сільському господарстві - це виростити власні корми, виростити власну кукурудзу, соєві боби та сіно. Тому ми самі готували корми - розмелюючи кукурудзу, боби і сіно, додаючи туди безліч вітамінів і мінералів. Через 6 місяців цих корів можна було вже виставляти на ринок, ми проводили відбір, залишаючи кращих собі. І, що цікаво, годуючи «здоровою їжею» корів, ми самі, уявіть собі, не брали жодних мінералів і вітамінів, але ж ми були молоді, хотіли прожити 100 років без жодних болів і нездужань *

Це мене дуже хвилювало, і я запитав свого батька: «Тату, скажи, чому ти не робиш те ж саме для нас? (Я мав на увазі вітаміни) ». Тоді батько подарував мені мудру думку, він сказав: «Помовчи, хлопче, ти повинен цінувати те, що щодня їж свіжі продукти з ферми» .
Я, звичайно, не став більше приставати до батька, тому що не хотів позбутися обіду або вечері. Якщо вас цікавить проміжний етап моєї біографії - я поступив в сільськогосподарську школу і, отримавши науковий ступінь, став спеціалістом з тваринництва, польових культур і грунтознавства.
Після цього я поїхав на 2 роки до Африки. Там мені вдалося виконати свою хлоп`ячу мрію, я працював з Мауро Паркінсом, багато хто знає його по його книзі. Потім я отримав запрошення працювати в зоопарку Сент-Луїса. Національний Інститут здоров`я виділив зоопарку позику в розмірі $ 78 млн, і їм був потрібен ветеринар, який би робив розтин тварин, які померли природною смертю в зоопарку. У мої обов`язки входило не тільки робити розтин тварин, які померли природною смертю, але знайти і спостерігати особин, надчутливих до забруднення навколишнього середовища, тому що на початку 60-х років ніхто до ладу нічого не знав про екологічні проблеми та катастрофи.

Отже, досліджуючи причини смерті людей і тварин, я зробив 17500 розтинів і ось до якого висновку я прийшов: «Кожна тварина і людина, померлі природною смертю, вмирають від неповноцінного харчування». Результати хімічних і біохімічних аналізів з документальною точністю показували, що природна смерть настає через неправильне харчування, і це мене так вразило, що я повернувся в дитинство, до історії з коровами. Я написав 75 наукових статей і праць, 8 підручників спільно з іншими авторами та одну книгу самостійно. Я друкувався в 1700 газетах і журналах, виступав у телепередачах ... в загальному, де я тільки не виступав. Але тоді в 60-х роках мої труди відносно харчування мало кого хвилювали. Що мені залишалося робити? Довелося повернутися до навчання і стати лікарем, що дозволило мені використовувати всі ті знання про харчування, які я отримав у ветеринарній школі. І, як не дивно, це спрацювало. Я провів 15 років у Торкмунде, штат Орегон, де займався звичайною лікарською практикою. І сьогодні я хочу поділитися з вами своїми знаннями і висновками, отриманими за ці 10-12 років. І якщо ви винесете звідси лише 10% того, що почуєте, ви вбережете себе від безлічі неприємностей і страждань, заощадите купу грошей і продовжите на багато років своє життя. Вам не отримати цих додаткових років життя, не досягти свого генетичного
потенціалу просто так, без будь-яких зусиль з вашого боку.

Тепер хочу сказати вам головне. Генетичний потенціал тривалості життя становить 120-140 років! В даний час можна нарахувати лише 5 народностей на Сході, Тибеті і в Західному Китаї, представники яких доживають до віку 120-140 років. Ці люди були описані ще в 1964 р. Джеймсом Хілтоном, який написав книгу «Втрачений горизонт».
Найстарішою людиною був доктор Лі з Китаю, народжений на Тібеті. Коли йому було 150 років, він отримав від китайського уряду особливий сертифікат, підтверджуючий , що йому дійсно 150 років, а народився він у 1677 році. Коли йому виповнилося 200 років, він отримав другу грамоту. Документи свідчать, що помер він у віці 256 років. У 1933 році, коли він помер, про нього писали в «Нью-Йорктаймс», «Лондонтаймс». Може бути, йому було всього 200 років, а не 256, не важливо.
У східному Пакистані жила група людей, яких називали богазами. Ці люди теж відомі як довгожителі. Вони жили 120-140 років. Грузини, вірмени, абхази, азербайджанці доживають, прекрасно зберігшись, до 120-140 років.

У 1973 році в січневому номері «Націоналгеографік» була розміщена спеціальна стаття про людей, які прожили 100 років і більше. Матеріали ці прекрасно ілюстровані. Мені запам`яталися три з цієї множини фотографій. На одній зображена жінка у віці 136 років. Вона сиділа в кріслі, курила кубинську сигару, пила горілку і брала участь у вечірці. Вона чудово веселилася, не прикована до ліжка в будинку для людей похилого віку, за який ще потрібно щомісяця платити $ 2000 зі свого рахунку. Вона насолоджувалася життям в 136 років.
На іншій фотографії були зображені дві подружні пари, які святкують 100 і 115 річниці свого весілля. На третій фотографії був зображений чоловік, що збирає чай у горах Вірменії, та слухає невеликий транзисторний приймач. Згідно із записами його метрик - дати народження, хрещення, запису даних його дітей, йому 167 років, і він був найстарішим чоловіком на планеті того часу. У західній півкулі славляться своїми довгожителями індіанці Волкобанди і знамениті жителі Еквадору, що жили в Андах, в південно-східному Перу, а також племена озера Тіті-Кака і Мачу-Пікчу.
Американка Маргарет Піч зі штату Вірджинія, внесена до книги рекордів Гіннеса як найстаріша американка, померла у віці 115 років від недостатності харчування. Точніше, вона померла від ускладнення після падіння. Хто з вас скаже, від чого вона могла померти? Правильно від остеопорозу. Жінка померла від дефіциту кальцію в організмі. У неї не було сердечно-судинної недостатності, раку або діабету, але через три тижні після падіння вона померла, тому що в організмі у неї не вистарчило кальцію. Дуже цікаво, її дочка сказала, що перед смертю у Маргарет Піч була тяга до солодкого. Зазвичай, якщо ви занадто захоплюєтесь шоколадом або солодким, це означає, що у вашому організмі не вистачає хрому і ванадію.
В одній з третіх країн світу, в Нігерії, вождь племені Бауе помер у віці 126 років. На похороні одна з його численних дружин хвалилася, що коли чоловік помер у віці 126 років, у нього були всі зуби свої, а це ознака того, що й інші його органи виконували свої функції належним чином.
Один чоловік із Сирії помер у віці 133 років у липні 1993 року. Його внесли до книги рекордів Гіннеса не тому, що йому було 133 роки, багато доживають до цих років, і не тому, що у 80-річному віці він одружився в 4 раз, а тому, що після 80-ти він став батьком 9-ти дітей. Якщо ви порахуєте, що на кожну дитину треба 9 місяців плюс рік на грудне вигодовування і рік між кожною дитиною, у вас вийде, що цей герой-виробник ставав батьком і після 100 років. Ось після чого його внесли до книги рекордів Гіннеса.

У листопаді 1993 р, в Арізоні був проведений цікавий експеримент. Три пари провели в ізоляції три роки, де вони їли здорову їжу, яку вирощували самі, дихали очищеним повітрям і пили незабруднену воду. Коли вони вийшли, їх обстежили медики-геронтологи з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі. Всі дані, аналізи крові та інші життєво важливі показники були заведені в комп`ютер Лос-Анджелеського університету, який видав прогноз, що якщо вони будуть продовжувати жити в такому ж режимі, вони можуть прожити 165 років.
І все це зайвий раз доводить, що прожити 120-140 літ цілком можливо. Середня тривалість життя американців сьогодні 75,5 років, а тривалість життя магістра або лікаря 58 років. Так що, якщо ви хочете відвоювати у життя 20 статистичних років, не поступайте в медичну школу.
Є дві основні речі, які ви повинні зробити, щоб попасти до числа довгожителів. Якщо ви дійсно хочете дожити до 100-140 років, запам`ятайте ось що:
По-перше, потрібно уникати небезпек, не наступати на міни, тобто мається на увазі, уникати безглуздих і безпричинних небезпек. Звичайно, якщо ви граєте в російську рулетку, палите, п`єте, вибігає на середину швидкісної дороги на годину пік, ви навряд чи доживете до 120. Все це звучить кумедно, але ви не уявляєте, тисячі людей вмирають в рік через те, що роблять подібні дурниці. І я хочу, щоб ви подумали про це, там, де можливо, ви повинні захистити та убезпечити себе. Іншими словами, якщо у вас є можливість запобігти хворобі, особливо невиліковній, ви повинні цією можливістю обов`язково скористатися.
По-друге, ви повинні робити тільки те, що приносить користь. Вам необхідно 90 добавок до їжі: 60 мінералів, 16 вітамінів, 12 основних амінокислот і протеїномістких білків і 3 основні жирні кислоти. Всього 90 добавок до щоденної дієти, інакше у вас виникнуть захворювання, викликані їх дефіцитом.
Сьогодні про це пишуть у газетах, говорять по радіо, по телевізору, всі про це знають, т.я. цікавляться здоров`ям, довголіттям і харчовими добавками, і лікарі з нами говорять постійно про це. Моя улюблена стаття з`явилася в журналі «Тайм» 6.04.92 року, і якщо ви її не читали, я настійно рекомендую дістати її в будь-якій шкільній або публічній бібліотеці, зробити кілька фотокопій і приклеїти їх на двері, у ванній і на холодильнику. Це всеосяжна стаття, в котрій говориться, що вітаміни в стані побороти рак, серцево ¬ судинні захворювання і руйнівну дію старіння. І, якщо це опублікували, значить у цьому щось є. Але ось що я повинен вам сказати після того, як я зробив 17500 розтинів на 14501 особинах тварин з усього світу і на 3000 людей. Я завжди сам хотів бути здоровим, мати дітей, онуків та ще й правнуків, я вважаю, що, не «інвестуючи» в самого себе вітаміни і мінерали, ви вкладаєте гроші в добробут та покращення життя тільки докторів медицини. Я твердо вірю в те, що саме ми сприяємо збагаченню лікарів. За період між 1776 р. і другою світовою війною уряд США витратили близько $ 8.5 млн на охорону здоров`я, наукові дослідження у галузі охорони здоров`я. Зараз на охорону здоров`я витрачається $ 1,2 трлн на рік і цього ще дуже мало.
І я вам скажу, що якщо ми будемо використовувати для сільського господарства, точніше для тваринництва, медичну систему людського типу, ваші котлети обійдуться вам $ 275 за 0,5 кг. А от якщо ви скористаєтеся тією сільськогосподарською системою, яку ми застосовуємо у тваринництві, медичне страхування на сім`ю з 5-ти людей буде становити $ 10 на місяць. Так що можете робити вибір. Я переконаний, що оскільки ми сприяємо збагаченню лікарів при допомозі страхування і державних субсидій, вони нам теж щось винні. А повинні вони нам хоча б надсилати інформаційні листи про результати новітніх медичних досліджень.

Хто-небудь з вас, що сидять тут, отримував коли-небудь подібну інформацію від свого лікаря? Ні. Цікаво, чи не так?
1. Виразка шлунка. Вже 50 років тому ми знали у ветеринарії, що виразки у свиней викликаються бактеріями. Дозволити собі дорогу операцію на шлунку свині ми не могли, а якщо б і змогли, ваша свиняча відбивна обходилася б вам $ 275 за 0,5 кг. Ми лікували виразку шлунку свиней, без всякого хірургічного втручання, за допомогою вітамінів, мінералів та антибіотиків, і лікування обходиться приблизно $ 5 на свиню. Національні інститути здоров`я лише в лютому 1994 р., виступили із заявою, що виразка шлунку викликається бактеріями, а не стресами, і може бути вилікувана. Адже медичні дослідники об`ємно кажуть: «... показує обнадійливі результати, котрі можуть бути благодійними…» Тепер національні інститути використовують саме слово «вилікувати» без натяків. Вони кажуть: «... вилікувана методом, який поєднує мінерали, вітаміни і тетрациклін».
2. Яка друга причина смертності серед американців? Так, це жахливе захворювання, зване рак. У вересні 1993 р. у національному інституті онкології Бостонської медичної школи після спостереженнями над раковими хворими заявили, що ними виявлено протиракова дієта. Дослідження проводилися в Китаї з тієї простої причини, що в китайській провінції Хіна був зареєстрований найвищий рівень захворюваності на рак. Протягом 5 років дослідженню піддалися 29000 чоловік. Їм давали вітаміни і мінерали в два рази перевищуючи норми, рекомендовані для американців, тобто якщо рекомендована денна норма вітаміну «С» 60 мг, то хворі отримували 120мг. Алан Пол, людина, удостоєна двох Нобелівських премій, говорить, що якщо ви хочете попередити ракові захворювання за допомогою вітаміну «С», ви повинні вживати його 10 000 мг на день. І ось результат - лікарі, які захлинаючись сварилися з ним, вже знаходяться на тому світі (царство їм небесне), а Алан Пол живе і процвітає. Йому 94 роки, він працює по 14 годин на день, 7 днів на тиждень, живе на ранчо в Каліфорнії і викладає в Каліфорнійському університеті в Сан-Франциско. Тільки вам належить зробити вибір - прислухатися до порад покійних докторів або ж дотримуватися думки доктора Пола. Отже, щоб убезпечити себе від онкологічних захворювань, потрібно приймати в подвійній нормі вітаміни «А», «С» і «Е», а також цинк, рибофлавін і молібден, бета-каротин, селен.
У групі пацієнтів, які отримували вітамін «Б», бета-каротин, і селен протягом 5 років, смертність у всіх випадках захворювання знизилася на 9%, тобто. 10 з кожних 100 хворих, приречених померти, вижили. У випадках, що переважають у провінції Хіна раку шлунку та стравоходу, 21% вижили, тобто 21 людина з 100. І в цьому випадку ваш лікуючий лікар повинен був вам надіслати цю інформацію. Якщо він не хотів брати на себе відповідальність, то він хоча б міг інформувати вас, щоб ви могли самі зробити вибір. Ось чому таке ставлення до пацієнтів я вважаю просто смішним, а з іншого боку це ще одне підтвердження їх байдужості.

3. Артрит. З вересня 1993 р. в медичній школі Гарварду і
Бостона проводилося лікування курячим протеїном хворих з розпух-
лими в результаті артриту суглобами. Вибиралися хворі, стан
яких не поліпшувався в результаті медикаментозного лікування артриту.
Цим хворим раніше проводилися ін`єкції аспірину, мезо-тріксіда,
преднізолону, кортизону і різні методи фізіотерапії - нічого не допомагало, єдине, що залишалося, це хірургічне втручання по заміні суглобів. Тоді я сказав: «Послухайте, ці люду стільки вистраждали, що вони погодяться постраждати ще 90 днів, всього 3 місяці, поки я проведу невеличкий експеримент». Добровольців на цей експеримент знайшлося 29 людей. Ці 29 людей, у яких усе всі можливості медицини були вичерпані, а поліпшення так і не настало, піддалися наступним лікуванням: їм давали щоранку чайну ложку з верхом подрібненого курячого хряща, розведеного в апельсиновому соку. І через 30 днів із спостереження медичної школи в Гарварді всі больові запалення і відчуття зникли, а через 3 місяці функції суглобів повністю відновилися. Смішна частина цих досліджень зв`язана з висловом доктора з Гарварду. Він оголосив курячий хрящ ліками, тому що, «якщо що-то допомагає вилікувати хворобу, значить це можна називати ліками, що видаються за рецептом». Ми відразу ж бачимо, що його мізки починають гарячково вираховувати «...$ 300 капсула, всього 25 пацієнтів і т.д. »Ну, а якщо курячий хрящ здається вам незручним у використанні, можна піти в аптеку і купити« ноксіджелон », жінки повинні добре знати це засіб. Його приймають для зміцнення нігтів і волосся. Воно приготоване з яловичих хрящів і зв`язок, і, якщо ви будете приймати по 0,5 ч. л. щоденно з апельсиновим соком в співвідношенні 1 унція на 100 фунтів ваги, то наступного разу, коли я сюди прийду, ви підніміться на сцену і почнете мене цілувати і обіймати, тому що більше ви про артрит не згадаєте.

4. Хто з вас коли-небудь чув про хвороби Альцгеймера? Зараз про неї знають всі, а коли я був маленьким хлопчиком, хвороби Альцгеймера просто не існувало. Тепер же це один із самих розповсюджених недугів, що вражають одного з двох людей, що досягли віку 70 років. Досить лякаючі дані.
Уявіть собі, які збитки понесли б фермери, якщо б свиноматка не пам`ятала, навіщо вона підійшла до годівниці. Тому ще 50 років тому в тваринництві почали вивчати, як запобігти і вилікувати в ранній стадії хворобу Альцгеймера. Ви повинні були отримати лист від вашого доктора в липні 1992 року, тому що серйозна науково-дослідна школа Каліфорнійського університету Сан-Дієго з 1992 року виступила із заявою, що вітамін «Е» уповільнює втрату пам`яті при хворобі Альцгеймера. І в цьому вони відстали від ветеринарної медицини років на 50. Саме тому, може бути, вам надійніше ходити до ветеринара.

5. Тепер скажіть мені, кому з вас доводилося відчувати таке
неприємне переживання, як камені в нирках? Так, ось бачу кілька рук. О`кей. Скажіть, від чого насамперед вам лікар звелів відмовитися в харчуванні? Від кальцію. І ніяких молочних продуктів, ніяких продуктів , що містять кальцій. Тому що існувала тверда впевненість у тому, що «кальцій в нирках з`являється з кальцію з продуктів,
які вживаєте в їжу ». Насправді, камені в нирках утворюються із ваших власних кісток. І коли ви відчуваєте дефіцит кальцію, ось тоді ви маєте камені в нирках.
Тисячу років тому знали, що для того, аби запобігти появі каменів в нирках домашніх тварин, їм треба більше давати кальцій, магнезію і бор. Але бики, барани, молочна худоба, вівці мають таку анатомію, що коли вони хворіють цією хворобою, вони просто вмирають. Коли ж у нас з`являються камені в нирках, від болю залишається тільки шкодувати, що ти не можеш померти. Ми знаємо, як потрібно запобігати цьому захворюванню. Ви повинні були отримати від вашого доктора лист ще в 1993 році, і в ньому повинно було говоритися, що кальцій знижує ризик утворення каменів у нирках. Було вивчено понад 40000 пацієнтів, які були розділені на 5 категорій. У групі, яка отримувала найбільшу кількості кальцію, ні в кого не було каменів у нирках Пригадуєте, я говорив вам, що лікарі доживають до 58 років, а ми з вами до 75,5. Так от, група людей професіоналів, які вказують нам як жити, і запевняють, що ви не повинні вживати сіль, кофеїн, не їсти вершкове масло, а їсти маргарин, помирають у віці 58 років; в той час як люди в віці 120-140 років кладуть шматок кам`яної солі в чашку чаю, і п`ють по 40 таких чашок на день, тобто. вживають шматків по 40 солі в день, готують на вершковому маслі замість оливкової олії і живуть до 120 років. То кому ж ви повірите, тому хто живе 120 років або тим, ледве хто доживе до 58? Вибір за вами.

6. Тим, не менше, деяких з них я дуже поважаю. Серед них доктор Стюард Каргред. Йому 38 років, він сімейний лікар. Він займається проблемами аневризми. Це розпухання ослабленої артерії через втрату еластичності тканини. У 1957 році ми дізналися, що причиною аневризми, є дефіцит міді в організмі. Ми працювали тоді над проектом, згідно з яким ми спостерігали 200 тис. індичок. Їм давали спеціаль- ний раціон, до якого були включені 90 поживних речовин. І в перші 13 тижнів рівно половина індичок померли. При розтині у 125 тисячі індичок виявилося, що вони померли від аневризми. Збільшивши удвічі кількість міді в раціоні харчування, фермери виростили 500 тисяч індичок, і жодна з них не загинула в результаті аневризми.
Цей експеримент був проведений на мишах, кішках, собаках, коровах, свинях. І ми прийшли до думки, що саме дефіцит міді є причиною захворювання. Передчасна сивина ■ - перший признак, що у вас дефіцит міді в організмі. Причому, шкіра зморщується, так як порушується еластичність тканин, з`являються круги під очима, лінії на обличчі, і ви стаєте схожі на висушений чорнослив. Крім того, існує така проблема, як варикозне розширення вен, причиною якого є все те ж порушення еластичності тканин, все ваше тіло починає провисати, на руках, грудях, животі, на щоках повисає, і ви йдете до косметолога і вдаєтеся до пластичної операції. Насправді ж набагато дешевше, легше і безпечніше, якщо ви будете приймати мінерали.

7. Хто-небудь з вас чув про людину на ім`я Стюард Буркер?
Він написав 5 гучних книг про здоров`я, дієту, харчуванні, він отримав ступінь магістра медицини в медичній школі Тора - це однин з найкращих медичних авторитетів у Бостоні. Його книги включають дієту для втрати ваги. Він писав ці книжки для двадцятирічних і молодше, а сам помер у віці 40 років. Хотілося б вам наслідувати приклад і дієти цієї людини? Він помер у 40-річному віці від кардіоміопатії, причиною якої є дефіцит селену. Деякі фермери просто приходять в магазин, де продаються корми, і купують селен в ін`єкціях або в таблетках для своїх тварин щоб запобігти цьому захворюванню. Доктор Стюард Буркер, хлопець, який написав 5 книг про харчові продукти, помер у 40-річному віці через дефіцит селену в своєму харчуванні. Багато хто з вас, можливо, знають і цю жінку. Її звуть Гейл Кларк. У віці 47 років вона була головним кардіологом графства в Сент-Ауісі, і здогадайтеся, від чого вона померла? Вона померла від кардіоміопатичного нападу. І ви, напевно, не раз бачили, як корови, які з молоком інтенсивно втрачають велику кількість кальцію,
підбирають камені, кістки, намагаються жувати сторонні предмети,
гальку, покрівельну дранку. Хорошому фермеру, необхідно доповнити
їх раціон мінералами, у противному випадку вони можуть з`їсти і стайню
цілком.
У людей такий феномен спостерігається часто. Вагітні жінки відрізняються, як всім відомо, тим, що вони постійно чогось хочуть. Штовхаючи чоловіка в бік, кажуть: «Гей, вставай, хочу морозива з соленим огірком». Це відбувається тому, що зростаючий плід забирає з організму потрібні йому мінерали.

8. А в кого з вас низький цукор у крові? Добре, приблизно 10%.
Напевно, вам доводилося бачити занадто активних дітей, поглинаючих цукор. Дефіцит хрому і ванадію призводить до низького вмісту цукру в крові. Якщо не звертати уваги на це, розвинеться всім відоме захворювання, зване діабет.

9. Що стосується дефіциту олова в організмі, це виявляється в такому поширеному явищі, як лисина у чоловіків, і у багатьох тут присутніх очевидний дефіцит олова. І якщо цей дефіцит довго не поповнюється, розвивається глухота.

10. Жінки повинні поважати і знати бор. Він допомагає зберігати в кістках спожитий кальцій, щоб охороняти вас від остеопорозу. Бор допомагає виробленню естрогену, а чоловікам виробленні тестостерону. Якщо не брати достатню кількість бору, ви, жінки,
будете дуже страждати під час мезопаузи, випробовуючи всі неприємні для цього періоду відчуття. А чоловікам при нестачі тестостерону тай зовсім доведеться туго. Їм загрожує передчасна імпотенція.

11. Перша ознака дефіциту цинку в організмі, коли ви втрачаєте нюх і смак, коли вам не подобається їжа, приготовлена дружиною і ви скаржитеся, що не відчуваєте смаку. «Як ... я провела весь день на кухні, щоб приготувати смачний обід, а ти навіть його не хвалиш? » - це дефіцит цинку.

В експериментах на лабораторних тваринах з`ясувалося, що є приблизно 7 мінералів для збільшення тривалості їх життя вдвічі. Пам`ятаєте, я казав вам, що нам необхідно 90 елементів живлення: 60 мінералів, 16 вітамінів, 12 амінокислот, 3 жирних кислоти. І нам дуже пощастило, що рослини здатні виробляти необхідні нам амінокислоти, вітаміни та жирні кислоти. Рослинам це до снаги, і вам слід вживати в їжу 15-20 рослинних компонентів у день в правильних поєднаннях для того, щоб отримати ці необхідні 90 елементів. Теоретично це можливо, але більшість американців цього не роблять. Середній американець вважає, що якщо він з`їв трохи картоплі у вигляді чіпсів, то він виконав денну овочеву норму. Потрібно підходити до цього правильно. Отже, незважаючи на те, що це теоретично можливо, практично, мало хто з нас по отримує потрібну кількість вітамінів, амінокислот, жирних кислот у потрібному співвідношенні в своїй дієті. І тому, якщо вам дороге ваша життя, так як мені моє, моїх дітей, онуків, ви повинні самі турбуватися, щоб приймати достатню кількість вітамінів, амінокислот, жирних кислот, тому що, я гарантую, що якщо цього не зроблено , дожити до 120-140 років неможливо.
Тут у мене лежить копія документа сенату США, документ 2.64 з другої сесії 74 Конгресу. У ньому говориться, що вміст мінералів у грунтах наших ферм абсолютно виснажений, і, тому, що зібраний з полів урожай, будь то зернові, овочі, фрукти, горіхи, не містить мінералів. Люди, що вживають ці продукти, автоматично отримують захворювання, пов`язані з дефіцитом мінералів і єдиний спосіб запобігти і вилікуватися - споживати в їжу мінеральні добавки. Так говориться в документі, підписаному Конгресом США ще в 1936 році.
Чи змінилася сьогодні ситуація? Ні, краще не стало. Стало, на жаль, ще гірше. І причина полягає в тому, що фермери удобрюють грунт натрієм, фосфором і калієм. Три компоненти в різних поєднаннях і співвідношеннях. І ніхто не змусить фермера додавати в грунт ще 60 мінералів, тому що від них не залежить кількість урожаю. Тому, кожен раз збираючи врожай, тобто. рослини, висмоктуючі з грунту мінерали, багато фунтів на кожен акр, ви тим самим позбавляєте грунт цих самих мінералів. І якщо ви кладете назад 3 мінерали, а забираєте 60, ситуація нагадує ваш розрахунковий рахунок у банку, коли ви кладете щомісяця на рахунок $ 3, а рахунки виписуєте на $ 60. Можете собі уявити, що стане з вашими чеками. Я можу вам сказати, що наше з вами здоров`я теж на межі катастрофи, тому що більше немає мінералів у нашому грунті і тому ми з вами, всі разом і кожен окремо, несемо повну відповідальність за своє здоров`я і свідоме додаткове вживання мінералів.
Мене часто запитують: «А що люди робили 1000 років тому, коли вони не мали добрив, а в їх суспільстві були люди, які жили багато років. І що ви думаєте про єгиптян, китайців, індусів?» Вони жили навколо великих річок: Нілу, Гангу, Хуанхе в Китаї, які приблизно кожен рік розливалися і наводняли все навколо. І кожного разу під час повені, здогадайтеся, що відбувалося. Вода приносила мул і пісок гірський з гір, і люди молилися всім богам, які у них були, дякуючи їм за повінь. Ми молимося, щоб їх не було. А повені збагачували грунт опадами, мулом, і мінералами, тим самим, збагачуючи і врожай зернових культур.
Філіп Македонський, батько Олександра Великого, одружився на 12-річній дівчинці, королеві Єгипту Клеопатрі. Вона була далеко не Елізабет Тейлор у дорогої косметиці та нарядах. Вона була плоскогрудим худим створінням, не вирізняючись сексапільністю. Чому ж король одружився на ній? Та тому, що у володіннях її були кращі поля зернових. Всі знали, що краще зернових, ніж у Єгипті, ніде немає , а гігантська армія на чолі з його сином Олександром Великим збиралася завойовувати весь світ. Потрібне було чудове борошно для солдатів, щоб вони могли марширувати, битися і перемагати. Якби вони користувалися зерновими з виснаженого мінералами грунту, вони б і 20 хвилин не витримали, а швидше стали б кричати «мама, забери мене». Тоді знали, що Єгипет - це найкраще місце, де можна дістати зернові культури. Повені там постачали грунт відмінними мінералами, і всі світові культури, що дали світові велике мистецтво і технології, походять з цих місць. Єгиптяни володіли великим потенціалом, саме тому, що їжа, яку вони вживали, була багата вмістом мінералів.
А тепер я зроблю ось що. Я візьму кілька мінералів. Пару всього, щоб ви мали уявлення, а відноситься це до всіх мінералів без винятку. Давайте візьмемо розповсюджений мінерал кальцій. Дефіцит кальцію є причиною приблизно 147 різних захворювань.
Остеопороз - це захворювання займає 10 місце у смертності серед дорослого населення. Захворювання це дуже дороге. Операція по заміні шийки стегна або тазостегнового суглобу коштує $ 35000. а якщо, не приведи Боже, два стегна, так це $ 70000. Добре, якщо вам це обходиться безкоштовно, і у вас страховка. Місіс Кітц з Ретфорд, в штаті Вірджинія, померла у віці 115 років, якщо пам`ятаєте, померла в результаті ускладнення після падіння. У тварин остеопорозу, наскільки мені відомо, не буває.
Для профілактики парадонтозу і запалення ясен, дантисти радять вам чистити зуби після кожного прийому їжі і користуватися флосом - спеціальної зубною ниткою. Як ветеринару, мені приходилось стикатися з сотнями тисяч тварин: Мишей, щурів, кроликів,, собак, овець, свиней, коней, левів, тигрів, ведмедів. Вони не користуються флосом, у них часом несвіже дихання, але здорові ясна. Причиною того, що у тваринному світі ми не зустрічаємося з захворюванням ясен, та ж. Немає дефіциту кальцію.
Артрит. Якщо ви пам`ятаєте, ми вже говорили про курячий хрящ і желатин. 85% артритів викликано остеопорозом суглобових закінчень кісток. Розрізняють звичайний артрит, остеоартрит, люмбаго, ревматизм, і всі вони є наслідком остеопорозу суглобових закінчень кісток.
Артеріальна гіпертонія. Гіпертонія - це підвищення тиску. Перше, що вам порекомендує лікар, це знизити вміст солі у вашій дієті. Усі це знають. Але згадаймо корів. Перше, що фермер додає в їжу домашньої худоби, це шматок солі. Жоден фермер не буде економічно життєздатний, якщо не буде давати худобі шматок солі. Він просто помре при вигляді рахунків від ветеринара, просто з глузду з’їде. І нам пропонується повірити в те, що нам не потрібна сіль, що та кількість солі, яку ми отримуємо у пшеничному хлібі, в салаті - достатньо. У це теж не вірте. Я взяв контрольну групу в 5000 осіб з підвищеним кров`яним тиском і збільшив удвічі денне споживання кальцію, і через 6 тижнів припинив експериментувати, тому що у 65% із цієї групи кров`яний тиск нормалізувався лише шляхом подвоєння приймання кальцію. Коли ці пацієнти, які лікувалися у лікаря, з`являлися на прийом, лікар казав: «О, у вас нормальний кров`яний тиск, що ви приймали?» - «Я знаходився на експерименті, брав подвійну норму кальцію.» - відповідав пацієнт
.Наступна проблема - судоми. Ви прокидаєтеся серед ночі і не можете поворушити ногою, її звело. Ми все це відчуваємо. І це теж недолік кальцію в організмі. Далі слід пост - і передменструальний синдром, емоційно-фізичний стан, який ми називаємо істерикоектомія. У Каліфорнійському інституті Сан-Дієго було запропоновано подвоїти денну норму прийому кальцію, і 85% емоційних і фізичних симптомів як не бувало.
І, останнє: болі в попереку. 85% американців страждають болями в попереку незалежно від того, працюють вони за комп`ютером, чи розвантажують вантажівки або водять великі автобуси. Це ще одна велика американська трагедія. Насправді, болі в попереку - це остеопороз хребця, незалежно від того, чи є проблема з хребетними дисками чи ні. Якщо диску немає на чому триматися, хребець стоншується, руйнується, особливо якщо у вас дефіцит міді.
Останнє, про що я хочу з вами поговорити, - це діабет. Це третя за рахунком причина смерті дорослого населення США. Діабет має ускладнення, побічні ефекти, включаючи сліпоту, порушення ниркової діяльності, серцево-судинні захворювання різного ступеня. Якщо у вас діабет, тривалість вашого життя в середньому набагато нижча, ніж у здорового. У 1957 році ми дізналися у ветеринарії, що можна запобігти і вилікувати діабет за допомогою мінералів. Ці дані були опубліковані в офіційному журналі, що представляє науку в національних інститутах здоров`я, де було сказано, що «діабет можна запобігти і вилікувати за допомогою хрому і ванадію" ». Один тільки ванадій, згідно з даними університету Ванкувера та медичної школи Брітішкрлумбіум, в змозі замінити інсулін у дорослих діабетиків. Звичайно, вони не можуть відразу скасувати прийом інсуліну. Для багатьох людей процес триває 4-6 місяців, тобто. це поступовий процес, протягом якого треба приймати адекватну кількість хрому і ванадію. Я на власні очі бачив, як це працює на сотнях і сотнях пацієнтах. Було б добре, якщо мені вдалося переконати вас приймати мінерали, не розраховуючи на те, що вони надійшли до організму з продуктів харчування.
Всі довгожителі, які дожили до 120-140 років мають багато спільного - вони всі живуть у високогірних селах. У цих місцях менше 2 дюймів опадів на рік, у них зовсім не буває дощів та снігу. Це дуже, дуже сухі регіони. І всю воду для пиття і іригації вони отримують від танення гірських снігів. Вода, яка виходить з-під цих льодовиків, не така чиста і прозора, як артезіанська вода, а якщо наповнити склянку і подивитися, то вона жовтувато-біла або блідо-блакитна. Це тому, що вона містить від 60 до 72 мінералів. У Тибеті її називають льодовим молоком. І вони цю воду не тільки п`ють, отримуючи 8-12% абсорбції мінералів, але що більш важливо, вони зрошують землю рік за роком, урожай за врожаєм, покоління за поколінням вже на протязі 2,5-5 тисяч років. І у них немає діабету, серцево-судинних захворювань, високого кров`яного тиску, артритів, остеопорозів, раку, катаракти, глаукоми, немає дефектів у дітей при народженні, немає в`язниць, немає наркоманів, немає податків, немає лікарів ... і вони чудово живуть за 120-140 років.
Тобто, кожен раз, коли ви один день не приймаєте мінерали, ви скорочуєте своє життя на кілька годин або навіть на кілька днів.
Подумайте над цим і будьте здорові!!!

Мене часто запитують: А де взяти ці розхвалені мінерали?
Відповідаю: В бджолиних продуктах:
- матковому молочці;
- трутневому гомогенаті;
- бджолиному хлібі (перзі);
- настоянці підмору бджіл:
- обніжці (свіжій);
- меді.
Усі мінерали, кислоти, вітаміни і амінокислоти містяться в бджолиній продукції, бо, якщо бджолина сім’я чогось не назбирає, то її потомству загрожує вимирання.
А так, як організм людини формувався під впливом бджолопродукції, засвоєння необхідних елементів надзвичайно ефективне.

Віталій Батіг, пасічник

Поділитись у соцмережах: