Діти і бджоли

Коли бджолині продукти стануть продуктами харчування, ліки стануть не потрібні.

Всім дітям, незалежно від того, ким вони стануть в майбутньому, необхідно розповідати, як влаштований і працює організм людини і що треба робити, щоб зберегти дане нам вищими силами при народженні здоров`я.

Сьогодні кращі лікарі світу роблять ставку на механізми, які закладені самою природою у будь-якому організмі, тобто на саногенез (самовідновлення і самоочищення організму людини). З дією цих сил ми стикаємося досить часто. Наприклад, ви простигнули, у вас погане самопочуття, іноді досить поспати, просто не їсти, прийняти мед, траву - і наступного дня ви прокидаєтеся бадьорим і здоровим.

Медицина потребує хворих. Знову прописані медикаменти викликають іноді серйозніші захворювання у хворих, чим сама хвороба. Сім категорій медикаментів (антибіотики, протизапальні і болезаспокійливі засоби, антигіпертензивні засоби, протиатеросклеротичні засоби, антидепресанти і транквілізатори, протипухлинні засоби, вакцини, тобто, препарати для введення в організм антигенів.), з одного боку, не підтвердили своєї надійності, а з іншого, виявилися надмірно небезпечними. Отже, вони можуть використовуватися лише
як крайній засіб і тільки у виняткових випадках.

На здоров`ї дітей, як і на здоров`ї дорослих, впливають одні і ті ж чинники. Тільки їх впливбільше виражено для незміцнілого організму.

Чинники, що впливають на здоров`я дітей :

 • забруднення атмосфери;
 • низька якість питної води :
 • рафінування харчових продуктів;
 • синтетичні харчові добавки;
 • висококалорійна їжа;
 • електромагнітне і радіаційне випромінювання;
 • підвищений рівень шуму;
 • нервове хронічне перенапруження.

Наші діти постійно жують всякі чіпси, лизаки, жувальні гумки, п`ють газовані напої. Хоча ми дорослі знаємо або хоч би здогадуємося, що для здоров`я це приносить мало користі.
Робота з комп`ютером, музичні навушники теж не зміцнюють здоров`я. Навчання в сучасній
школі представляє постійний хронічний стрес. Маленька дитина знаходиться ближче до землі і вдихає більше забрудненого повітря. Особливо під час штилю, коли немає вітру, концентрація шкідливих речовин перевищує усі допустимі норми. Варто постояти в таку погоду 15 хв. на зупинці транспорту, і до ранку у вашого малюка може підвищитися температура тіла. Це справжнісіньке хімічне отруєння, а ви вважатимете, що це гостре респіраторне захворювання.

Основний стержень багатьох проблем із здоров`ям знаходиться все ж на рівні харчування, саме звідси починаються різноманітні збої в роботі організму і, як наслідок, - хвороби. Харчування - це важлива передумова обміну енергії. Людині в добу потрібні 600 харчових інгредієнтів для того, щоб повністю покрити його потребу в поживних речовинах. Сучасний гастроном, навіть у високозабезпечених людей, дозволяє організму отримувати всього 250-300 мікрокомпонентів (не завжди якісних) замість потрібних 600.

 

Продукти бджільництва - це концентровані самою природою натуральні продукти харчування, які ідеально підходять для усіх клітин організму. Регулярне і грамотне споживання продуктів бджільництва відновлює і підтримує здоров`я людини на високому рівні довгі роки.
Продукти бджільництва - це їжа, що увібрала в себе сонячну енергію, це акумулятор "сонячних вітамінів", це ідеальне "паливо" для людського організму, паливо, в якому згорає усе зайве, усе хворе і бездіяльне в організмі. Продукти бджільництва не лікують якусь певну хворобу, вони виліковують увесь організм в цілому, оскільки при його систематичному вживанні в організмі постійно відбуваються процеси оновлення, заміни клітин, що зносилися.

Не менш благотворно діє на людину і інформаційне поле продуктів бджільництва. Людський організм отримує при споживанні бджолиних продуктів молодий, здоровий, не спотворений мутаціям матеріал. Бджолині продукти, не спотворені хімічною і тепловою обробкою, несуть
 здорову інформацію від самої Матері-природи. Цей інформаційний заряд вбудовується в інформаційне поле людини, насичуючи і зміцнюючи його в доброму, радісному, життєствердному настрої.

 

Людина взаємодіє з бджолою упродовж усього свого існування.
Те, що створює бджола, унікально. Бджоли, будуючи своє сховище для меду, дивовижним чином копіюють енергетичну структуру Всесвіту.

Отже, продукти бджільництва :

 • підвищують імунітет;
 • регулюють і відновлюють життєво важливі функції організму;
 • стабілізують і омолоджують усі системи організму : нервову, ендокринну, кровоносну, травну, дихальну, видільну, терморегулюючу, опорно-рухову, репродуктивну та ін.;
 • м`яко, без напруги резервних сил організму, очищають не лише від тканинних, але і клітинних відходів і навіть від польових патогенних або не властивих організму утворень;
 • збагачують кров киснем, доокисляючи різні продукти розпаду;
 • виводять з організму продукти життєдіяльності клітин, отрути, зайвий холестерин, неорганічні та інші шкідливі речовини;
 • знешкоджують мутагени, що потрапляють переважно з водою або виникають в організмі
 • під дією несприятливих хімічних і радіаційних чинників.

Невиліковних хвороб практично немає. Протее ніхто за усього бажання, не зможе допомогти людині стати повністю здоровою, якщо вона не допомагає собі сама.
Узагальнюючи усе сказане вище, приходиш до висновку: Дай організму усе необхідне, і він зможе зробити те, що іноді не під силу великій науці.

  

Поділитись у соцмережах: