Здоров`я серця

Доктор Дуайт Ланделл розповідає про те, що реальна причина хвороб - зовсім не холестерин і жирна їжа, як довгий час вважало більшість його колег. Дослідження показали, що серцево - судинні захворювання виникають через хронічне запалення стінок артерій. Якщо цього запалення немає, то холестерин НЕ буде накопичуватися в судинах, а зможе вільно циркулювати в них.

 

Джерело

 

Відео

 

Доктор Дуайт Ланделл розповідає про те, що реальна причина хвороб - зовсім не холестерин і жирна їжа, як довгий час вважали більшість його колег. Дослідження показали, що серцево-судинні захворювання виникають через хронічне запалення стінок артерій. Якщо цього запалення немає, то холестерин НЕ буде накопичуватися в судинах, а зможе вільно циркулювати в них.

Протягом багатьох років я проходив підготовку разом з іншими видатними лікарями, які сьогодні «роблять медицину». Публікуючи статті в науковій літературі, постійно відвідуючи освітні семінари, ми без кінця наполягали на тому, що хвороби серця є всього лише результатом підвищеного рівня холестерину в крові.

Єдиною прийнятною терапією був припис ліків для зниження рівня холестерину і дієти, яка строго обмежує споживання жирів. Останнє, звичайно, запевняли ми, повинно було знизити рівень холестерину і запобігти хворобам серця. Відхилення від цих рекомендацій вважалися єрессю або результатом лікарську недбалість.

Всі ці рекомендації більше не є науково і морально виправданими. Кілька років тому було скоєно відкриття: реальною причиною серцево-судинних захворювань є запалення в стінці артерії. Поступово це відкриття призводить до зміни концепції боротьби з хворобами серця та іншими хронічними захворюваннями.
Застосовувані споконвіку диетологические рекомендації сприяли поширенню епідемії ожиріння і діабету, наслідки якої затьмарюють будь-яку чуму з точки зору смертності, людських страждань і важких економічних наслідків.
Незважаючи на те що 25% населення (США. - Live up!) Приймає дорогі Статінова препарати, незважаючи на те що ми скоротили вміст жиру в своєму раціоні, відсоток американців, які помруть в цьому році від серцево-судинних захворювань, вище, ніж коли -або раніше.

Статистика Американської асоціації серця показує, що 75 мільйонів американців в даний час страждають серцево-судинними захворюваннями, 20 мільйонів хворі на діабет і 57 мільйонів мають преддиабет. Ці захворювання з кожним роком «молодшають».

Простіше кажучи, якщо в організмі відсутній запалення, холестерин жодним чином не може накопичуватися в стінці кровоносної судини і привести тим самим до серцевих захворювань і інсультів. Якщо немає запалення, холестерин вільно переміщається в організмі, як це спочатку задумано природою. Саме запалення викликає відкладення холестерину.

У запаленні немає нічого незвичайного - це просто-напросто природний захист організму від зовнішніх «ворогів», таких як бактерії, токсини або віруси. Цикл запалення ідеально захищає ваш організм від цих бактеріальних і вірусних загарбників. Проте якщо ми хронічно піддаємо свій організм впливу токсинів або їмо продукти, до обробки яких він не пристосований, виникає стан, який називається хронічним запаленням. Хронічне запалення настільки ж шкідливо, наскільки цілюще гостре запалення.

Який розумний чоловік стане постійно свідомо вживати продукти харчування або інші речовини, які травмують організм? Можливо, курці, але принаймні вони зробили цей вибір усвідомлено.
Решта з нас просто дотримувалися рекомендованої і широко пропагується дієти з низьким вмістом жирів і високим вмістом поліненасичених жирів і вуглеводів, не підозрюючи, що тим самим ми багато разів травмували свої кровоносні судини. Ці повторювані травми провокують хронічне запалення, яке, в свою чергу, призводить до серцевих захворювань, інсульту, діабету і ожиріння.
Дозвольте мені повторитися: травми і запалення наших кровоносних судин викликані дієтою з низьким вмістом жиру, рекомендованої протягом багатьох років традиційною медициною.

Які ж основні причини хронічного запалення? Простіше кажучи, це надлишок споживання продуктів з високим вмістом простих перероблених вуглеводів (цукор, борошно і всі вироби з них), а також надмірне споживання рослинних масел омега-6, таких як соєве, кукурудзяне і соняшникова, які містяться в багатьох перероблених продуктах.

Знайдіть хвилинку і подивіться, що станеться, якщо деякий час терти жорсткою щіткою м`яку шкіру, поки вона не стане зовсім червоною, аж до синців. Уявіть, що ви робите це кілька разів на день, кожен день протягом п`яти років. Якби ви могли витерпіти цю біль, виникло б кровотеча, набряк ураженої зони, і з кожним разом травма б посилювалася. Це хороший спосіб візуалізувати запальний процес, який, можливо, відбувається у вашому організмі прямо зараз.

Незалежно від того, де протікає запальний процес, зовні або всередині, воно протікає однаково. Я бачив зсередини тисячі і тисячі артерій. Хвора артерія виглядає так, як ніби хтось узяв щітку і постійно тер по стінках артерії. Кілька разів в день, кожен день ми їмо продукти, що викликають невеликі травми, які перетворюються потім в більш серйозні травми, в результаті чого організм змушений постійно і закономірно реагувати запаленням.
Коли ми насолоджуємося вишуканим смаком солодкої булочки, наш організм реагує тривогою, як ніби прибув іноземний загарбник і оголосив війну. Продукти з надмірним вмістом цукру і простих вуглеводів, а також продукти, оброблені з метою тривалого зберігання жирами омега-6, були основою американської дієти протягом шести десятиліть. Ці продукти повільно всіх отруювали.

Яким же чином солодка булочка може викликати запалення, яке перетворює нас в хворих?
Уявіть, що по клавіатурі розлився сироп, і ви побачите, що відбувається всередині клітини. Коли ми споживаємо прості вуглеводи, такі як цукор, рівень цукру в крові швидко підвищується. У відповідь підшлункова залоза виділяє інсулін, основною метою якого є перенесення цукру в кожну клітину, де він запасається для вироблення енергії. Якщо клітина заповнена і не потребує глюкози, вона не бере участі в процесі, щоб уникнути накопичення зайвого цукру.

Коли ваші повні клітини відхиляють зайву глюкозу, рівень цукру в крові піднімається, проводиться все більше інсуліну, і глюкоза перетворюється в накопичення жиру.

Яке відношення все це має до запалення? Рівень цукру в крові має вкрай вузький діапазон. Додаткові молекули цукру прикріплюються до різних білків, які, в свою чергу, пошкоджують стінки кровоносної судини. Це повторюється пошкодження обертається запаленням. Коли ви підвищуєте свій рівень цукру в крові кілька разів на день, кожен день, виникає такий же ефект, як від тертя наждачним папером по стінках тендітних кровоносних судин.

Хоча ви не можете цього побачити, запевняю вас, це так. За 25 років я бачив це більш ніж у 5 тисяч пацієнтів, яких оперував, і для всіх них характерно одне і те ж - запалення в артеріях.
Давайте повернемося до солодкої булочці. Це невинне на вигляд ласощі містять не тільки цукор: булочка випікається з використанням одного з численних масел омега-6, таких як соєве. Чіпси і картопля фрі замочують в соєвому маслі; оброблені продукти виготовляються з використанням омега-6 для збільшення терміну зберігання. Незважаючи на те що омега-6 мають важливе значення для організму - вони є частиною кожної клітинної мембрани, яка контролює все, що входить і виходить з клітки, - вони повинні бути в правильному балансі з омега-3.
Якщо баланс зміщується в бік омега-6, клітинна мембрана виробляє хімічні речовини, звані цитокінами, які безпосередньо викликають запалення.

Існуючий сьогодні в Америці раціон харчування відрізняється крайнім дисбалансом цих двох жирів. Дисбаланс коливається в діапазоні від 15: 1 до 30: 1 і більше на користь омега-6. Це створює умови для виникнення величезної кількості цитокінів, що викликають запалення. Оптимальним же і здоровим в сучасному харчової середовищі є співвідношення 3:1.

Що ще гірше, надмірна вага, який ви купуєте, поїдаючи ці продукти, створює перевантажені жирові клітини.
Вони виділяють велику кількість прозапальних хімічних речовин, які посилюють шкоду, заподіяну високим рівнем цукру в крові. Процес, що почався з солодкою булочки, з часом перетворюється в порочне коло, який провокує хвороби серця, високий кров`яний тиск, діабет і, нарешті, хвороба Альцгеймера, а запальний процес зберігається ...

Чим більше ми споживаємо готових і оброблених харчових продуктів, тим більше, з дня на день, по чуть-чуть, провокуємо запалення. Організм людини не може переробити продукти, насичені цукром і приготовані в маслі, багатому омега-6, - він не був для цього пристосований.

Існує тільки один спосіб усунення запалення, і це перехід до споживання продуктів в їх натуральному вигляді. Щоб наростити м`язову масу, їжте більше білка. Вибирайте складні вуглеводи, такі як яскраві фрукти і овочі. Скоротіть або взагалі виключіть з раціону викликають запалення жири омега-6, такі як кукурудзяна і соєва олії і оброблені харчові продукти, приготовлені з їх використанням.

Одна столова ложка кукурудзяної олії містить 7280 міліграмів омега-6; соя містить 6940 міліграмів омега-6. Замість цього використовуйте оливкову або вершкове масло, приготоване з молока корови, вигодувані рослинною їжею.
Тваринні жири містять менше 20% омега-6, і набагато менш імовірно, що вони можуть викликати запалення, ніж нібито здорові масла з маркуванням «поліненасичені». Забудьте «науку», яку вбивали вам в голову протягом десятиліть. Наука, яка стверджує, що насичені жири самі по собі викликають хвороби серця, не є наукою взагалі. Наука, яка говорить про те, що насичені жири підвищують рівень холестерину в крові, також дуже слабка. Оскільки тепер ми точно знаємо, що холестерин не є причиною серцево-судинних захворювань. Занепокоєння щодо насичених жирів є ще більш абсурдним.

Теорія холестерину привела до рекомендацій про споживання знежиреної їжі, їжі з низьким вмістом жиру, що, в свою чергу, призвело до створення тих самих продуктів, які в даний час викликають епідемію запалення. Передова медицина зробила жахливу помилку, коли радила людям відмовитися від насичених жирів на користь продуктів з високим вмістом жирів омега-6. Тепер ми зіткнулися з епідемією артеріального запалення, що веде до серцевих захворювань і породження інших тихих вбивць.

Тому краще всього вибирати цільні продукти, які використовували наші бабусі, а не ті, які наші мами купували в продуктових магазинах, повних фабричної їжі. Виключаючи «запальні» продукти і додаючи в раціон необхідні поживні речовини зі свіжих необроблених продуктів харчування, ви починаєте боротися зі шкодою, яку протягом багатьох років завдавала вашим артеріях і всьому організму типова американська дієта.

* Доктор Дуайт Ланделл - в минулому керівник персоналу і завідувач відділенням хірургії в Banner Heart Hospital, Меса, штат Арізона. У тому ж місті перебувала його приватна клініка Cardiac Care Center. Нещодавно доктор Ланделл залишив хірургію, щоб зосередитися на лікуванні серцево-судинних захворювань за допомогою дієтотерапії. Він є засновником організації Healthy Humans Foundation, яка сприяє оздоровленню населення. Акцент робиться на наданні допомоги великим корпораціям в зміцненні здоров`я персоналу. Він також є автором книг «Ліки від хвороб серця» і «Великий холестериновий обман».

Поділитись у соцмережах: