Лікування вуликом

  Для діагностування захворювань на своїй пасіці я використовую вулик-ліжко, спеціально обладнаний для такої мети.
За конструкцією – це вулик – дадан, довжиною 2м, в якому розміщені дві бджолині сім’ї, кожна на 24 рамках. В цих сім’ях має бути не менше 11-12 рамок з розплодом. Зверху вулик накритий сосновими дощечками. В кожній сім’ї є по 2 отвори у стельових соснових дощечках, обрамлені з обох боків густою сіткою. Нижній бік отвору має стаціонарну сітку, верхній – знімну. Це служить для убезпечення від контакту з бджолами, для зменшення чи збільшення звукових хвиль від бджіл (є накладний круг), місце для запису звукових хвиль у вулику. Дощечки з отворами можна ставити у різні місця на потолочині вулика.
Зверху над вуликом є спальна частина, , тобто надбудова із стін і даху. Боки або стіни надбудови, дверцята, а також піддашшя або своєрідна “стеля” сплетені з вербової лози з корою за усіма правилами лозоплетіння. Над “стелею” є покриття із довгої житньої соломи – сніска на сніпку. Боки, стеля, дверцята спальної частини ззовні обтягнуті натуральною, цупкою, бризентовою тканиною.
На дощечки (місце лежання) стелиться матрас із житньої соломи та домотканої тканини, а також невелику подушку виготовленої за тим же принципом.
Перед діагностуванням в ході розмови складаю алергологічний анамнез, доводжу, що безпосереднього контакту з бджолами не буде, вимірюю АТ (артеріальний тиск).
Умови: одяг на діагностованому має бути із натуральної тканини, відсутність мобільного телефону, на тілі не має бути годинника, ювелірних виробів, не засинати поки не буде певних відчуттів по всьому тілу або на певних ділянках. В жодному разі не розповідаю які мають бути відчуття.
Коли відкриваю двері спальної частини вулика через 15-20 хв., то в більшості випадків люди засинають.

Наведу найбільш типові, повторювані , статичні відчуття, які отримують люди при діагностиці:

  • відчуття спокою, комфорту, релаксації
  • першіння в горлі, закладення носа, вух, важкість дихання
  • головні болі, підвищення пульсу, біль і тепло в п’ятках
  • відчуття гіркоти в ротовій порожнині протягом 3-4 хв., сильна пульсація і тепло в куприку, біль у поперековому відділі
  • сильне тепло в долонях, п’ятках, шиї, голові
  • поколювання в долонях, п’ятках, шиї, голові
  • пощипування, поколювання в шийному відділі з переходом на всі кістки черепа
  • поколювання голови тяжем, як обруч від лобної до потиличної ділянки
  • тиск на лобну і тім’яні ділянки голови, відчуття сильного бурчання в животі справа на ліво (по 2-3рази), біль на рівні пупка, пощипування на внутрішній поверхні ніг, які переходять на всю площу ніг
  • ниючі болі в районі пупка і нижче, сильна пульсація в області шлунка, поколювання довкола лопаток
  • здавлюючий біль в області щитовидної залози, ніби рукою, тепло в районі печінки, під лопаткою, на рівні пупка, болі в низу живота та в пахвових ділянках
  • поколювання та біль в області прямої кишки
  • дрібне поколювання в пальцях рук, найбільше мізинців, на крилах носа, під очима, на лімфовузлах шиї, нижче кадика, на внутрішній частині колінних і ліктових суглобів, невагомість тіла, втрата відчуття реальності
  • поколювання в молочних залозах, підребер’ї, почергово у верхніх кінцівках, по хребту від тазових кісток до голови
  • на рівні і нижче сонячного сплетіння
  • відчуття сплющеності тіла в спинно-черевному напрямку, ілюзія втрати ваги тіла
  • відчуття порожнечі у грудній і черевній порожнинах
  • вібрація по всьому тілу з відчуттям поколювання
  • відчуття витягування і відриву стоп
  • відчуття витягування ємності грудної і черевної порожнин
  • відчуття тепла по всьому тілу або на певних його ділянках.


Звідки ці впливи?
На біополе людини діє:
1) - біополе бджолиної сім’ї – матки(60-80см),
- робочих бджіл (45-55см),
- яїчок (25см),
- личинок перед запечатуванням (50см),
- маточників перед запечатуванням (60-70см).
Ці показники варіюють в залежності від сили сім’ї, кількості і величини бджіл і матки.

2) Також діє система трубчастих порожнистих структур – соломи, вербової лози, тканини.
Солома – це не просто порожня легка трубочка, на зломі можна побачити під мікроскопом декілька сотень мікроскопічних судин і видовжених клітин, які щільно, різним чином, упаковані.
Вербова лоза – це величезна сукупність луб’яних і дерев’яних волокон.
Тканина – це теж волокна-трубочки.
Вони мають свою енергію трубчастих структур і посилюють силу мікрохвиль та мікровібрацій від бджолиної сім’ї.

3) На людину діє біологічно живе та екологічно чисте тепло бджолиної сім’ї.
Зміни АТ, певні відчуття складають картину недуг людини.
Профілактику та оздоровлення проводжую в іншому вулику-ліжку.
За конструкцією – це такий же, як і попередньо описаний вулик – дадан. Проте спальна частина більш простора, вся зроблена із соснових дощок, дах іншої конструкції, є 2 віконця з отворами і прикриті білою тканиною.
На стельові дошки спочатку ставлю льняне полотно і подушки, а через 2 дні – матрас із житньої соломи. На 6-7 день оздоровлення проводжу у своєрідному будиночку – піраміді, в якому панує особливо духм’яно-медова атмосфера.

Оббитий зсередини сосновими дошками, які змащені воском і скіпідаром. В середині є 3 вулика-ліжка. В кожному з них є по 3 сім’ї, кожна на 17 рамках, з них 9-10 рамок з розплодом.
Велика енергетична дія досягається тим, що у вулико-ліжку є 3 матки, 27-30 рамок розплоду, більша кількість бджіл.
На стельові дошки, у яких немає жодного отвору – ставлю матрас із житньої соломи і подушку. Практикую також ставити подушку із духм’яних трав (меліси, м’яти, шалфею, лаванди, чебрецю, липи, хвої), а також на подушку із соломи ставлю запропоноване домотканне полотно ( розміром, як подушка).

В кожному вулико-ліжку є по 3 отвори збоку. В перший день перебування людей, в будиночку отвори на 1/3 відкриті, в послідуючі дні – повністю відкриті. Це робимо для того, щоб насичити повітря в будиночку духм’яними аерозолями і щоб краще було чути гул бджіл. В отворах є подвійні сітки для безпеки. Через ці отвори проводяться інгаляції для бажаючих чи хворих органами дихання. Вдихається цілюще повітря ротом, видихається носом. Інгаляція триває 10-20 хв.

Під час профілактики з оздоровлення спостерігаю поступовість збільшення часу сну на вулико-ліжку: 20-40-60 хв. Максимум сну 3 год. При оздоровленні сам організм цей час зменшує і доводить до 1 год. Перед сном і після сну виміряю АТ, а також до і після сну потрібно випивати 250 мл джерельної, кремнієво-медової, срібно- медової, або води, яка стояла в піраміді. Після 12 процедур сну на вулико-ліжку, повертаємося в діагностичний вулик-ліжко. Сила відчуттів спадає, вони стають незначні, а в більшості випадків зникають зовсім. На ньому люди сплять спокійно 1 годину.
Сон на вулико-ліжку міцний, здоровий, відновлює біополе людини, заряджає її енергією. Лежачи на бджолах, ми отримуємо свого роду фізіотерапевтичні процедури для профілактики та лікування усіх систем нашого організму. Біоенергетика вулика благотворно впливає на людей з різними захворюваннями.
Поєднання сну на вулико – ліжках, вживання індивідуально-підібраних 13 живих лікарських продуктів від бджоли – мед, віск, прополіс, перга, пилок, забрус, соти, маточне молочко, трутневий гомогенет, настій бджіл, порошок з тіла бджіл, екстракт личинок воскової молі та бджоловжалювання дають прекрасні результати і є тільки на користь людині, працюють на одужання її тіла і душі.

         Перегіняк Анастасія Федорівна,
         лікар, приватна практика
 

Поділитись у соцмережах: