Бджола для Організму Людини 1
Галина Гордомисова
Організм Людини або Настанова по Ефективному Використанню Бджолопродукціі
Парадоксальна ситуація. Коли ми купуємо будь-яку побутову техніку, то в інструкції чітко вказано, що треба робити, щоб продовжити термін експлуатації даного приладу. Коли народжується дитина, то ніхто ніколи не вчить батьків і дитини, що зробити, щоб зберегти здоров`я.
За формулюванням ВООЗ - здоров`я - це фізичне, соціальне, психологічне та емоційне благополуччя. Людина повинна бути здоровим у всьому.
У грудні 2004 року проходила чергова Асамблея Всесвітньої організації охорони здоров`я "Розвиток медицини 2005 року", де чітко прозвучала така думка: "Якщо та медицина, що існувала до цього часу, не може успішно лікувати хвороби і підтримувати здоров`я людини, значить, потрібно її переглянути". Акцент на сили, які існують в будь-якому організмі - самогенез (самовідновлення і самоочищення організму людини). З дією цих сил ми стикаємося досить часто. Наприклад, застудилися, погане самопочуття - іноді досить поспати, просто не їсти, прийняти мед, траву, і на наступний день ви прокидаєтеся бадьорим і здоровим.
Бджолопродукти володіють унікальною можливістю і здатністю, вони запускають самогенез – відновлення нашого організму.
Продукти бджоли живі
Живі продукти відрізняються від мертвих, які створені штучно, в лабораторії і продаються в аптеці. Кожен з нас може відрізнити натуральне молоко від порошкового за смаком. І кожен знає, що натуральне корисніше, ніж відновлене. На сьогодні цілком достовірно відомо, що жива молекула, також як людина, оточена енергетичної оболонкою, чого позбавлена будь-яка мертва молекула.
Якщо людина з`їсть 1 кг свіжих яблук, то у нього ніколи не підвищиться рівень заліза в крові, хоча заліза в них багато. Якщо людина вип`є таблетованого залізо більше, ніж треба, у нього різко підвищиться рівень заліза в крові, і воно відкладеться, найчастіше в печінці. Мікроелементи з продуктів бджільництва оточені енергетичної оболонкою, потрапляючи в організм людини, вони почнуть працювати тільки тоді, якщо їх в організмі нестача. Якщо в організмі даного мікроелемента в надлишку, то у нього достатньо сил і енергії, щоб покинути організм, він ніколи не буде де-то відкладатися.
Люди іноді лякаються: "У бджолиних продуктах занадто багато кальцію, кобальту, раптом у мене утворюються камені?" Таке можливо тільки, якщо мікроелементи з аптеки. Ніколи не спостерігається збільшення рівня якогось мікроелемента в крові, якщо він прийшов з бджолопродуктів. Вище норми рівень не підніметься.
Алергія на мед
Натуральний мед, на нього не може бути алергії. У нас в клініці алергічні захворювання лікують натуральним медом.
Чи викликає алергію пилок?
Якщо людина їсть просто пилок рослин, то він є для нього алергеном, тому що рослина і людина - це різна біохімія. У рослині глюкозиди знаходяться у зв`язаному вигляді. Бджола є посередником з переводу рослинних речовин у більш-менш прийнятний для людини. Без цього посередника квітковий пилок організмом людини не засвоїться.
ЕКСКУРС В ІСТОРІЮ
Людина взаємодіє з бджолою протягом усього свого існування. За даними археологів, поява людини на Землі відноситься за 50 млн. років. Перші відомості про розумне співіснування людини з бджолою відноситься до наскальних малюнків. Найдавніший з них знаходиться в печері на території Іспанії, вік його 57 тисяч років до н.е. Письмові джерела - 40-30 тис. років до н.е.
На Русі споконвіку займалися розведенням бджіл і використанням продуктів бджільництва. Коли з`явилися стійкі зв`язки з Європою, то перший продукт, який експортувався, був віск. У 17-18 століттях, якщо бортник здавав віск до церкви, йому відпускали гріхи. Віск прирівнювався до золота. На Русі воскові пластини (соти) називали "храмини". Те, що робить бджола - унікально. Та енергетична будову Всесвіту, яка на сьогодні вивчається квантовими фізиками, ідеально відповідає восковим стільникам. Бджоли, створюючи сховище для меду, дивним чином копіюють енергетичну структуру Всесвіту. Вся інформація, яку ми, живучи на Землі, отримуємо з космосу, особливим чином акумулюється в стільниках. Віск вважається одним з найбільш міцних природних матеріалів. Скло може витримати в 2 рази більше власної ваги, дерево - у 8 разів, а віск - в 27 разів. По міцності самий унікальний природний продукт.
Сама бджола - дивовижне маленьке створіння. На сьогодні ми знаємо, що на 1 кв. мм у бджоли припадає в 7 разів більше нервових клітин, ніж у людини. Ви знаєте у себе на тілі місце, де б не було нервових клітин? Куди б себе ні вкололи голочкою, скрізь боляче. У бджоли ця чутливість підвищена в 7 разів!
Близько 2-х років я працювала у Сорбонні в Інституті пилку, займалася вивченням бджоли. Бджола завжди робить те, що їй треба. Наприклад, вощина (воскова пластина з нанесеним малюнком шестигранників). Якщо зробити кут шестикутника на кілька тисячних радіан більше або менше, то бджола все згризали вщент і перебудовує заново. Те ж відноситься і до товщини стінок вощини.
Язик у бджоли волохатий і липкий, він в 2 рази довший її тіла і складається як складаний ножик. Це найдосконаліший апарат для прийому їжі. Якщо нектар надто густий, то бджола вприскує в нього свої ферменти, щоб розрідити, язичок перетворюється на ложечку і черпає нектар. Якщо нектар рідкий, то - у вузьку трубочку, якщо нектар середньої в`язкості, то коротша трубочка. Що стосується щелеп, то бджола не в змозі прогризти нічого, крім як воскову пластину.
В організмі людини більше 3 000 працюючих ферментів, вони допомагають нам перетравлювати і засвоювати їжу. У маленькому зобику бджоли, об`ємом 30 мм в кубі, знаходиться понад 2 600 ферментів. Практично тільки 40 з них немає в організмі людини. Бджола і наша травна система працюють з урахуванням одних і тих же ферментів. Продукт, який виходить за участю бджолиних ферментів, ідеально підходить людині. На сьогодні ми знаємо тільки один продукт, який засвоюється людським організмом повністю - материнське молоко. Другий такий продукт - мед і всі продукти бджільництва.
30%-й розчин меду повністю відповідає плазмі крові людини за складом мікроелементів, вітамінів та інших речовин. У меді більше 450 сполук. Коли розсмоктуємо мед в порожнині рота, включаються в роботу наші ферменти, і отримуємо більше 600 інгредієнтів.
Сьогодні нутриціологія (наука про клітини) дає нам такі цифри. Людині на добу необхідно 600 харчових інгредієнтів для того, щоб повністю покрити потребу в поживних речовинах. Ми живемо в такий час, що їжа, яку ми вживаємо, не відповідає тим параметрам, які були в ній ще 40 років тому. І пов`язано це з виснаженням грунту. Так як я є співробітником Московського інституту профілактичного та лікувального харчування, в Красноярську знаходиться його філія, то володію інформацією по всіх регіонах Росії. Раніше в грунті містилося близько 60 інгредієнтів, зараз максимум 12. У "Довіднику з дієтології", всі вони складалися в 50-60 роках, читаємо "буряки містить 12 мг кобальту". На сьогодні це не відповідає дійсності. Свіжа капуста містить вітамін У, вітамін молодості. Щоб покрити добову потребу в цьому вітаміні, людині необхідно з`їсти 18 кг свіжої капусти. Це просто нереально.
Продукти бджільництва - це концентровані, збалансовані самою природою натуральні продукти харчування.30 г бджолиного обніжжя або 3 г перги покривають добову потребу у вітамінах, білках, мікроелементах.
ПРО РОЗВИТОК БДЖОЛИ
Матка відкладає в стільники маленьке яєчко, яке 0,1 мм в діаметрі і важить трохи більше 20 мг. У цю клітинку робочі бджоли закладають маточне молочко. Через 3 дні з яєчка з`являється личинка і починає поглинати корм, за 6 днів вона з`їдає в 200 разів більше своєї ваги і збільшується в 200 разів. Потім личинка бджоли покриває себе шовковим хітином, залишає кінчик кокона відкритим і продовжує харчуватися. Бджоли запечатують комірку, і відбувається трансформація. Білий черв`ячок починає розчинятися, виходить гелеобразная жива протоплазма, речовина, що не має ні форми, ні клітин, ні органів, як рідкий холодець. З цієї субстанції бджола починає будувати себе заново. Не як у інших комах: личинка перетворюється на лялечку, а потім у дорослу комаха. Формування нових клітин відбувається завдяки генетичному матеріалу, який знаходиться в нуклеїнових кислотах маточного молочка. Той же самий процес спостерігаємо в організмі людини при використанні маточного молочка. Усередині клітини, яка найбільше страждає від порушень функцій, відбувається розплавлення всіх органоїдів, а потім заново їх відбудова з нормалізацією функцій. Більше всього в цьому відношенні бджолині продукти люблять нервові клітини і клітини ендокринної системи.
З драглистого гелю з`являється бджола, виходить на світ, 3 хвилини відпочиває і приймається за роботу - начитає чистити вулик, згризали воскові залишки кришечок і т.д. Протягом 3 днів вона виконує функції чистильщиці, її в цей час годують інші бджоли сумішшю нектару з маточним молочком. З третього дня у бджоли починають секретувати мандибулярні (верхньощелепні) залози, які виробляють маточне молочко.
Маткове молочко - унікальний продукт, аналога на сьогодні просто немає ніде: Ні в природі, ні в продуктах, що створюються людиною.
Маточне молочко - це самий повноцінний ноотроп (живлення клітин головного мозку). Клітинам головного мозку необхідні вуглеводи, як енергетичний матеріал, і ще амінокислоти, а в цукрі їх немає. Черепно-мозкові травми, будь-які проблеми з головним мозком - так важко піддаються корекції. Маточне молочко дивним чином потрапляє в клітини головного мозку і відновлює їх структуру, функції.
Протягом 3-х днів робочу бджолу годують сумішшю: мед маточне молочко пилок. З 3 по 14 день молода робоча бджола сама починає виробляти маточне молочко і годувати їм личинок. Бджола стає годувальницею, одночасно виконує функції перукаря. Бджоли ретельно доглядають за собою. У них сувора ієрархія. Бджоли, які прилітають з нектаром в зобику, проходять у вулик тільки на 2-3 см. Вони передають нектар із зобика інший бджолі, в зобику якої є маточне молочко (вона його виробляє). Таким чином, додається в мед маточне молочко від багатьох бджіл: 50-60 передач, і тільки потім такий згуслий нектар потрапляє в стільники. Так бджоли захищають себе від проникнення у вулик інфекцій.
Потім бджола стає збиральницею. Вона починає вилітати, але недалеко, просто вивчає, куди і як летіти. Бджола відчуває ультразвук. Органів чуття у людини 6, у бджоли - 12. Ми навіть не можемо всі їх назвати, не уявляємо, це щось складне. На сьогоднішній момент людина не розуміє, як бджола дізнається, що їй робити і куди летіти.
Наприклад, бджола робить прополіс. Ми знаємо, що кожну осінь і зиму буває епідемія грипу, грип зазвичай буває зовсім іншого типу, ніж він був у минулому і позаминулому роках.
Віруси грипу весь час пристосовуються до засобів, які людина вигадує, щоб від них захиститися.
Той прополіс, який бджоли збирають пізньою весною і раннім літом, завжди найбільш ефективний проти тих вірусів, які з`являться тільки восени.
Бджоли заздалегідь знають, який вірус грипу буде активніше. І це ніяк не пов`язано зі смолою рослин, з якої вони роблять прополіс. Якщо користуватися тільки смолою, то не отримаємо ефекту. Смола всередині нас не працює. Бджоли переводять глікозиди смолистих виділень у вільний стан, і людина може скористатися. ПРОПОЛІС (смола, перероблена бджолами) захищає від вірусів, мікробів, бактерій і навіть глистів.
Немає мікроорганізму, який живе всередині нас, і є патогенним, на який би не впливав прополіс.
На Землі існують негативні зони, негативні енергетичні вузли в природі. Вся планета як би покрита сіткою 2,5 на 10 метрів. Якщо бджолам давати можливість самим вибирати місце, де робити вулик, то вони виберуть вузол геопатогенной зони. За висновком німецьких лікарів-онкологів, які понад 30 років займаються розвитком злоякісних процесів в організмі людини, 70% онкології - коли люди часто використовує таку зону.
Бджола природним чином нейтралізує патогенну зону своєю діяльністю.
Дивовижна річ. Якщо бджола збирає нектар з рослин, в стеблах і соку яких міститься велика кількість нітратів, то їх ніколи не буде в меді. Якщо бджола збирає нектар з місць, уражених радіацією, то в меду радіації немає. Мед здатний її поглинати. На цьому грунтується властивість меду - виведення радіонуклідів з організму людини.
Бджоли на сьогодні єдині живі істоти, вивчені людьми, які не схильні до мутацій.
Бджолу не можна схрестити. На планеті існує 6 рас бджіл, їх неможливо схрестити, як, наприклад, кобилу схрещують з биком. Навіть якщо бджоли дадуть потомство, то в другому поколінні не виживе або буде непрацездатне.
На планеті існують кілька вогнищ ядерного ураження. Японія, штат Техас - полігон, Чорнобиль. Бджоли - єдині живі істоти, які не мутували, у них є захист. Бджоли володіють здатністю формувати нуклеїнові кислоти. Це ті структурні утворення, завдяки яким ми зберігаємо нашу генну інформацію, і наступні клітини діляться в нормальному режимі.
Бджоли відносяться до тієї категорії комах, які мають дивні аеродинамічними властивостями. Коли людина втручається в життя бджіл, то бджоли хворіють.
Людина багато внесла у своє життя, вивчаючи життя бджіл.
Телевізор - це фасеточне око бджоли. Щупи, прилади, які визначають чутливість - це вусики бджоли. У маленьких вусиках бджоли знаходиться понад 600 пор, які допомагають їй відчувати, допомагають вдихати аромати. Це досконалий орган.
Автомат Калашникова, який на сьогодні є неперевершеним зброєю у світі, теж створений за образом і подобою жалячого апарату бджоли. Так говорив сам його творець. Бджолина отрута має біологічну активність тільки, коли бджола жалить. Вміст з двох мішечків змішується в 3-м мішечку і порціями надходить в тварину або людину протягом 24 годин.
Значення маточного молочка
Матка живе 5-7 років, це в 40 разів довше, ніж робоча бджола, яка в середньому живе 40 днів. Матка все життя харчується маточним молочком, причому годують її кожну секунду. Одна бджола погодувала, матка повернула голову трохи вбік, інша годує і т.д. Матка все життя займається лише однією справою - відкладає яйця: по 1 500-2 000 яєць щодня. Це в 100 разів більше своєї ваги! Генетичний матеріал - майбутнє потомство - пов`язано з маточним молочком.
Робочі бджоли - безстатеві істоти, у них немає ознак статі. У разі необхідності, якщо матка загинула, будь-яку робочу бджолу починають годувати маточним молочком, у неї з`являються ознаки статі, вона стає новою маткою, здатної відкладати яйця.
Маточне молочко повністю відновлює статевий апарат, виключаючи генні мутації.
Я 20 років займаюся бджолопродуктами, з них 8 років-бджоловжаленнм. Можу вам сказати достовірно, і навіть на своєму досвіді, що при використанні бджолопродуктів, люди, яким ставили діагноз безпліддя, народжували. У Красноярську народилося 12 дітей саме у мам, яким ставили діагноз безпліддя.
Медова композиція з маточним молочком відновлює здатність статевої системи виробляти гормони. Ця здатність допомагає і підліткам у період статевого дозрівання, коли є порушення статевого дозрівання.
Для людини норма, щоб клімакс взагалі не наступав. Клімакс - це переривання вироблення статевих гормонів, значить, статеві органи змушені займатися невластивою для них функцією - виводити шлаки з організму. Якщо вони і з цією функцією не справляються, то розвиваються процеси в статевих органів: аденома або міома. Ми знаємо кілька племен, які й зараз харчуються натуральними продуктами, до них не добралася цивілізація, і у них клімакс не настає. Якщо існує хоч одна жінка, здатна народити в 100 років, значить, механізм існує, значить, всі можуть.
У нормі процес менструації повинен займати 15 хвилин. Суть його в одному - та яйцеклітина, яка не запліднена, повинна покинути організм людини. А ми говоримо: 3 дні - норма.
Все, що більше 15 хвилин, значить, організм через статеві органи викидає шлаки, які заважають йому нормально функціонувати.
ЗВІДКИ в організмі шлаки і токсини?
Здоров`я дитини закладається в утробі матері. На питання: "Чи можна новонародженим давати бджолопродукти?", Я завжди відповідаю: можна й потрібно. Дитина в організмі мами формується з двох клітин, що зливаються.
Клітка збирає речовини, щоб створити за своїм образом і подобою таку ж клітку.
Так відбувається подвоєння. За 9 місяців виростає дитинка. Яким повинне бути повноцінним харчування, щоб було все для будівництва організму!
80% патології появи хворих дітей - коли печінка матері не виконує свою функцію. Поки дитина перебуває в утробі матері, у них одна загальна кровоносна система. Ми знаємо, що печінка виконує роль фільтра, вона нейтралізує токсини, які циркулюють в крові. Печінка дитини займає 1 / 3 об`єму живота. Цей орган не росте, з якою печінкою людина народилася, з такою і вмирає. У дорослої людини печінка займає 1 / 10 обсягу живота.
Якщо у мами проблеми з печінкою, в організмі багато токсинів, а в крові занадто багато циркулює шлаків, то її печінка поступово забивається. Значить, не такий чистий розчин надходить через фільтр, значить, в плаценту дитини надходить кров, що несе токсини. Тоді плацента бере на себе функції фільтра. Якщо народилася дитина, і кажуть, "Брудна плацента", значить, печінка матері погано працює. А далі роль фільтра бере на себе печінка дитини.
У мами в животі знаходиться малюк, печінка якого фільтрує і мамину кров.
Дитина народилася, кажуть: "Фізіологічна жовтяниця". Спочатку отримали дитину з проблемами. Маточне молочко очищає печінку від токсинів і запобігає появі генних мутацій.
Звідки з`являються генні мутації?
Якщо в будь-якій клітині накопичується більше 20% того, чого не повинно бути, вона перестає нормально функціонувати. Якщо збереться близько 30% шлаків, то клітина починає продукувати не ті речовини, які спочатку повинна продукувати.
ЯК ЗБЕРЕГТИ ХРЕБЕТ ЗДОРОВИМ?
За статистикою 96% дітей народжуються з травмою шийного відділу хребта.
У нас голова пов`язана з тілом через спинний мозок. Голова виробляє команди, завдяки нервам, які знаходяться в спинному мозку, передаються імпульси до кожної клітини.
Та клітина, куди не доходить нервовий імпульс, перестає нормально функціонувати.
Найлегший приклад перелом хребта. Якщо це трапилося, то всі органи, що лежать нижче перелому, атрофуються.
Що таке блок у шийному відділі хребта? Здається - нічого страшного. Але порушується взаємозв`язок "голова-тіло" Будь-яка клітина в змозі працювати в автономному режимі, самостійно. Вона просто працює і працює. Але тоді немає цілісності організму.
У нашому організмі 1047 типів клітин, і вони повинні все між собою взаємодіяти, працювати злагоджено, а керує всім головний мозок.
Звідки такий високий відсоток родових травм? На провину акушерів припадає максимум 15%. Інші відсотки - неграмотне поведінку мами під час вагітності.
Кажуть, раніше народжували в полі, і ніяких патологій. Раніше жінка і до вагітності, і під час її трудилася однаково. Для неї працювати був нормальний процес.
Зараз до 7 місяців мама зайнята на роботі легкою працею. Як правило, працює, сидячи за столом або стоячи. Немає великої фізичної навантаження.
Як тільки жінка іде в декретну відпустку, що починає робити вдома? Ремонт, прання, генеральне прибирання, а будь-яка фізична робота пов`язана з тим, що жінка нахиляється багато разів.
Що відбувається з плодом у 7 місяців? Дитина перевертається головою вниз. Всередині у мами є лоновие кістки. Жінка нахиляється, діафрагма змушує голову дитини битися об кістки.
Що буде з людиною, якщо його весь час бити по голові? У нього буде травма у шийному відділі хребта.
Якщо ви побачите вагітну жінку в автобусі, ніколи не поступайтеся їй місце. Чому? Наприклад, горошину опустили у склянку з водою, а потім склянку розгойдали. Склянка вже стоїть, не хитається, а вода продовжує рухатися, і горошина продовжує гойдатися. Майбутня мама сидить в автобусі, голова дитини притиснута діафрагмою. У цей час автобус хитнувся, мама 2-3 рази хитнулася і сидить, а дитина, як горошина, продовжує гойдатися. Вагітна повинна стояти на пальчиках, щоб дитина не розгойдувався. .
Самий перший ефект від бджолиної отрути - пожвавлення нервової системи. Якщо до клітини не доходить нервовий імпульс, вона перестає функціонувати. У бджолиній отруті знаходиться всі ті речовини, з яких побудовані нервові клітини і самі нерви. Це готовий будівельний матеріал.
Друга властивість бджолиної отрути. Існує два шляхи передачі нервового імпульсу. Перший - всередині нерва - клітини з`єднуються через відростки між собою. Другий-оболонка нерва. Це те ж саме, як ізоляція на дроті. Уявіть, що ізоляція пошкоджена, значить, предмет, до якого веде даний провід, не буде працювати. Те ж саме відбувається з передачею нервового імпульсу. Бджолина отрута відновлює оболонку нерва, тим самим відновлює провідність нервової тканини.
Третя властивість. У бджолину отруту входить фермент гіалурнідаза. 1 кг цієї речовини на світовому ринку коштує близько 20 млн. $. Можете уявити, яка дорога косметика, яка містить цю речовину!
Гіалурнідаза, по-перше, прибирає всі блоки та рубці. Яким чином? Кожен з вас стикався з такою ситуацією: Вчора займалися, була фізичне навантаження, не характерна для вас, сьогодні прокидаєтеся - всі м`язи скуті, як кам`яні.
Це кожна клітина м`язів виділяє в надмірній кількості молочну кислоту. Молочна кислота просочує плівку навколо м`язу і костеніє. Коли рухаєтеся, чується тріск, як вона ламається. А тепер уявіть, що з кожним днем ця плівка робиться все товстіша і товстіша. Природний фермент - гіалурнідаза - розчиняє цю плівку, і м`язи набувають тонусу. Будь-яка розтягнута гумка займає характерну для неї еластичну позицію, якщо прибрати те, що їй заважає. Як тільки прибираємо блок, м`язи моментально приходять в тонус. Про хребет знаємо таку річ: з віком людина стає нижчим на зріст. Але коли вмирає, знову витягується.
Який зріст у людини в 25 років, такий має бути до самої старості. Як тільки втрачаємо сантиметри, починаються проблеми з хребтом.
ЇЖА - БУДІВЕЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ
Дитина народжується в середньому 50 см. До дорослого стану він виростає, тому що їсть. Їжа - будівельний матеріал, з якого будується наше тіло. Клітка перед подвоєнням, збирає навколо себе інгредієнти, з них вона створить собі подібну. В організмі існує система заміщення, якщо немає потрібного речовини, то береться подібне йому.
Наприклад, ми клеїмо шпалери, а клею певної марки немає. Беремо іншої марки. Шпалери будуть триматися гірше. Те ж і в організмі.
Немає того, що треба, клітина бере подібне, і функції свої буде виконувати гірше.
Те, що ми з`їдаємо, формує наше тіло. Візьмемо космонавтів. Вони побудують свій корабель, взявши найкраще, тому що від цього залежить їхнє життя. Наше тіло - той же самий космічний корабель. З чого його побудуємо, тобто з`їмо, так і буде він функціонувати.
Сьогодні нутриціології говорять дивовижну річ. Якщо ви хочете дізнатися, чим харчувалася чоловік 5 років тому, подивіться на перелік його захворювань сьогодні.
Якщо хочете дізнатися, як ви будете виглядати через 5 років, подивіться в свою тарілку.
Те, що ви з`їли сьогодні, через 5 років повністю оновить ваше тіло. Якщо ми приготували для дітей повноцінне збалансоване харчування - значить, великих проблем зі здоров`ям не буде.
ЩО ПРИНОСИТЬ З СОБОЮ СТРЕС?
Начебто все просто: харчуємося і живемо. Але ми живемо в суспільстві, і на нас впливають емоції. І бувають стресові емоції. Стресом для людини є все те, що йому зараз не подобається. Якщо весь час не подобається щось, то говоримо про ситуацію хронічного стресу. Крайнім ступенем стресу є переляк. Результат впливу стресу на організм людини-спазм. У результаті стресу виникає спазм всього того, що може спазмовати. Чим триваліша стрес, тим довший спазм.
Найпершими спазмують судини в області шиї. У цій області знаходиться щитовидна залоза, яку ми називаємо органом емоцій. Через щитовидну залозу ми приймаємо рішення, як нам відреагувати на ситуацію. Спазмовані судини, порушується живлення головного мозку, порушується харчування залози. У стані спазму знаходяться і кишкові трубки, які побудовані у нас точно так само, як і судини - гладком`язових мускулатура.
У стані стресу не треба їсти їжу, вона просто не засвоїться.
У дітей теж буває стрес. До 3-х років дитина росла вдома, а тепер йде в дитячий садок, який і є для нього стресом. Значить, наступає спазм, в тому числі і травних трубок, шлунок не виділяє шлунковий сік, їжа не перетравлюється. А в дитячому садку дитини зобов`язуються годувати.
У Красноярську в дитячих садах працює програма: дитину годувати за його бажанням у період адаптації, коли тільки приходить в дитячий сад. Людина може прожити без їжі 40 днів. Значить, за 3 дні нічого не станеться.
Простіше дитину не годувати, ніж потім лікувати.
Якщо не годувати насильно, то він рано чи пізно піде, поп`є чай, з`їсть шматочок хліба і т.д., що йому хочеться.
Приймати їжу можна тільки тоді, коли "слинки течуть". Якщо ротова порожнина заповнена секретом, значить, на цей продукт виробилися ферменти, саме цей продукт ми переваримо. А якщо їжу не хочемо, то й немає слини. Навіть якщо ми з`їмо, така їжа ляже "мертвим вантажем".
Важливо харчуватися за потребою. Навчіть дітей харчуватися за потреби, і не буде проблем з їх здоров`ям.
Дід Василь (Василь Соломка) про бджолину продукцію
Нові наші відео на каналі Youtube
Віталій БатігКорисно знати
- Який мед вибрати
- Бджола для Організму Людини 1
- Бджола для Організму Людини 2
- Оксиметилфурфурол, користь нагрітого меду
- Чи кожен мед однаково корисний?
- Як стати пасічником
- Пасічницький інвентар і реманент
- Генетичний код здоров`я
- Щедрий дар квітучих садів, луків, лісів
- Померлі лікарі не брешуть
- Трутень не ледар